Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

co sie stało , to sie nie odstanie:angryy:, to nie do Ciebie bubu, tylko do tego pierwszego.
Napracowałaś się dziewczyno :roll:
Z bazarku dotarły właściwie wszystkie wpłaty czyli w sumie na dziś 610 zł.Na czyje konto je przelać?
Na dogo jest sporo wózkowiczów ,może doradzą gdzie wózek zrobić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Mieliśmy wózek dla Lucka, ale był dla niego za mały, tylko nie wiem czy został w lecznicy czy ktos wziął:confused:.
Na razie podnoze psiaka![/quote]

Chyba ja go mam ale wózek musi być na miarę, inaczej psu jest niewygodnie.
Sprawdzę czy jest u mnie ten wózek w każdym razie.

Link to comment
Share on other sites

Myslę, że tak czy inaczej trzeba zamówić mu nowy wózeczek, wygodny. Zobaczymy jak wyjdą pomiary, mogę wysłać i ten ale na przyszlość powinien wymierzyć go specjalista, który robi wózek albo Wy wg jego dokładnych instrukcji. Wszak chodzi o komfort psiulka.

Nie ma wolontariuszy, którzy chcieliby odwiedziać Lolusia:shake:, na pewno okropnie smuci się samiuski.

Link to comment
Share on other sites

dzieki mysza ! pomierze Lolusia. Jak wózek nie będzie pasował to wyśle zamówienie na nowy.

Wypiszę dotychczasowe wpłaty dla Lolusia:

100zł - toga :loveu:
100zł - Bożena B. :loveu:
100zł - Marek L. :loveu:
100zł - Mija :loveu:
100zł - Żabusia :loveu:
150zł - jurmar98 :loveu:
100zł - Dogo07 :loveu:
610zł - bazarek Poker :loveu:

razem 1360zł :loveu::loveu::loveu:
jesli nie wypisałam kogoś kto wysłał pieniążki, prosze o informacje.


w tym tygodniu zaczynamy rehabilitacje, dowiemy się jak będą wyglądały dokładnie koszty wizyt. Niestety musimy dojeżdżać do Katowic więc będą dochodziły też koszty transportu. Zapewne nie damy rady dojeżdżać na rehabilitacje tak często jak powinniśmy z braku czasu :(
Na bierząco kupuje podkłady, pieluszki , środki pielęgnacyjne (krem , szampon) , leki i witaminy. dostawą obiadków zajmuje się toga .
Loluś już tak nie panikuje, pozwala się codziennie wymyć , masować łapki. Nudzi się biedak , całymi dniami siedzi sam :(
Mam nadzieje , że szybko znajdzie się dobry domek tymczasowy. Jest bardzo grzecznym pieskiem.
niedługo Loluś będzie w Wyborczej - może będzie jakiś odzew.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, byłam dziś z Itkiem na rehabie i długo o Lolku rozmawiałyśmy... Uważacie, że to na pewno dobry pomysł zaczynac tę rehabilitację? Ewa mówi, że jego to musi boleć jak ch...... Wg niej Lolek ma wszelkie czucie (głębokie i powierzchowne) i nie jest sparaliżowany czy jak to się tam fachowo zwie. Prawdopodobnie ból powoduje u niego brak ruchowości i nietrzymanie potrzeb fizjologicznych. Jeśli to prawda, to reghabilitacja będzie dla niego jedną wielką męką :shake: Basen to podobno już w ogóle koszmar... tak jak i kwestia wózeczka na teraz.
Wiem z czym spotkałyście się we Wrocku, ale moim zdaniem trzeba małemu to zdjęcie z kontrastem zrobić - porządne i dobre.
Mój chłop w piątek jedzie do Wrocka z Katowic i mógłby je zabrać do nas - pojechałabym do tego weta, który na Was czekał w piątek i był gotów nawet w nocy Lolka operować... dajmy mu szansę...
To przemieszczenie w miejscu urazu jest okrutnie bolesne... chciałybyście być rehabilitowane w takim stanie?
Szkoda, że dałyście się przegadać temu lekarzowi, który stwierdził, że nie ma sensu robić zdjęcia z kontrastem i w ogóle czegokolwiek.
Dajce mu szansę... proszę. Spróbujmy to jeszcze skonsultować i chociaż teg bólu mu oszczędzić.
Co Wy na to?
Czy mały nadal dostaje te slne leki p/bólowe?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xmartix']Niedzielski? ten miał robić w nocy? podobno zawsze mówi że coś się da zrobić, kiedy się nie da, zależy mu tylko na kasie...[/quote]

Nie nie, Niedzielski o ile pamiętam tego zdjęcia nie chcial zrobić :angryy: Ja z Niedzielskimi miałam raz doczynienia i prędko tam nie wrócę. Czekał inny, ale zastrzelcie mnie - nie pamiętam nazwiska :shake:

Link to comment
Share on other sites

Pisałam o dr Szczypce , który dobrze operuje ortopedycznie.Operował Pikulinę od ULV z dobrym efektem,a tez groził jej paraliż ,a właściwie śmierć.
Ja też jestem za tym ,żeby Lolusia jeszcze raz PORZĄDNIE zdiagnozować.
Bez tego można mu więcej krzywdy zrobić rehabilitacją.
Poza tym dlaczego on ma cierpieć katusze z bólu ?:angryy:
Pieniedzy uzbierało się sporo jak na te chwilę, więc trzeba działać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...