Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

jesteście wszyscy niesamowici :loveu: Tyle osób wpłaca pieniążki i wspiera lolusia :loveu: wszystkim Wam ogromnie dziękuję. Ale oprócz pieniążków Loluś równie bardzo potrzebuje troskliwego domu tymczasowego , proszę pomóżcie szukać. Najlepiej Wrocław lub Katowice bo tam jest rehabilitacja.
Dzisiaj awaryjnie Lolusiem zaopiekowała się toga :loveu:, psiak juz nie siedzi w maleńkiej ciemnej klatce . Ale nie może tam długo zostać.
Także szukamy tymczasu u kogoś wyjątkowego kto się zaopiekuje troskliwie Lolusiem - będzie go mył , zmieniał pieluszki i chodził na rehabilitacje. Tymczas może być płatny - myśle że wspólnie dalibyśmy radę opłacać , tylko żeby kogoś takiego znaleźć..

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mocno trzymam kciuki za wynik operacji. Oby się udało i żeby maluch mógł chodzić bez pieluszki. no w końcu cuda też się zdarzają:thumbs::thumbs::thumbs:
Trzymaj się Loluś:loveu: Dobrze, że trafiłeś na ludzi którzy robią wszystko żeby ci pomóc:loveu:

Link to comment
Share on other sites

zwlekają bo terminy zajęte .. kazali dzisiaj wieczorem dzwonić ale nie dało się dodzwonić :( I nie wiem czy mamy jutro jechać na operacje. Będę dzwonić dalej jutro od rana..
fozjo-wet - na pewno sie odezwe jutro . Tylko nasz problem polega na tym że nie mamy domu tymczasowego we Wrocławiu aby Loluś mógł uczęszczać na rehabilitacje :(

Link to comment
Share on other sites

Wrocław w p-tek.Zreszta bubu wszystko opisze....
Od wczoraj Loluś jest u mnie. Właśnie wróciliśmy z lecznicy /zastrzyki p.bólowe,antybiotyk,steryd/.
To jest cudo nie pies...
Ale mam straszny problem, straszny...
Nie potrafie sama zmienic Lolusiowi pieluchy.:shake:
A mały w niczym mi tego nie ułatwia...Juz na sam widok wyciągniętej ręki w kierunku tylnich łapek, kłapie zębolami i cuduje i płacze .Utrzymac go nie można....
Musiała wieczorem przyjechać bubu na ratunek. Ze spuchnięta dłonia bo mały dziabnął ją w lecznicy...
A poza tym to jak napisałam;cudo ! Wciąż nadstawia łepetynkę do głaskania i miziania.Podbija nosem ręke żeby jeszcze...
Robie sobie przy nim zaległe prasówki....
Apetyt ma świetny. Wrecz jest łakomczuchem...Kupy piekne....
Chodzi jak akrobata.Unosi cały tył do góry i na przednich zasuwa po pokoju niezwylke sprawnie....
A na te tylnie łapki patrzeć nie można.Każda w inna strone wykrecona.Jak nie z tego psa...
Po południu i wieczorem znów przyjedzie bubu na zmiane pieluch i mycie...
Potworenie musiało sie to malenstwo wycierpieć ,że tak reaguje a tyle jeszcze czeka go bólu..
ech....

Link to comment
Share on other sites

w dodatku tak odwlekają ciągle tą operację ..
tak maluch byłby już po, no i wszystko mogłoby iść ku lepszemu,
a tu każą tak czekać i czekać ..

ja też widziałam, że on świetnie sobie radzi na dwóch łapkach, ale kurczę no ..
cały czas wierzę, że jednak ta operacja i rehabilitacja przyniesie efekty :roll:
i Loluś jeszcze pobiega na wszystkich czterech :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Umówieni jesteśmy na 10.30 w piątek we Wrocławiu. Mi też się to odwlekanie nie podoba ale przynajmniej mamy już konkretny termin. Podobno wczesniejsze terminy zajęte a w przypadku Lolusia pare dni nie ma znaczenia.. Tak przynajmniej powiedzieli..
Także w piątek ruszamy. Odwiedzimy też fizjo-wet we Wrocławiu.
allegro jest.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam pw . Niestety , nie moge pomóc , choć znam wetki z tego gabinetu .
Nie dam rady . Nie czuję się na siłach . Ostatnio często wyjeżdżam i nie jestem w stanie pomóc .
Oczywiście najbardziej mogła by pomóc ULV . Tez zna te wetki i gabinet i ma doswiadczenie bo ma Krakse na wózku . Ale Magda jest zapsiona i bez kasy . Bez samochodu i netu , Nie sądzę aby się zgodziła . Ale próbujcie . Tylko do nie trzeba dzwonić .

Link to comment
Share on other sites

matko, jaka maskotka :( mam straszną słabość do małych kudłatków, a tu takie biedactwo :(

nie mam czasu czytać całego wątku, jeśli mógłby ktoś napisać, co jest potrzebne, oprócz kochającego domku :oops: - pieniądze ??? (pewnie tak), bo nie wiem, co z tą operacją ani jak sytuacja wygląda... będę wdzięczna.

wstawię jego zdjęcie na naszą klasę - zawsze to jacyś znajomi zobaczą...

Link to comment
Share on other sites

Mały jest o niebo lepszy niż wczoraj....
Nie ruchowo, niestety. Ale zaprzyjażniliśmy się baaardzo...
Nudzi mu sie i protestuje jak zostaje sam...
Z rozrywek to ma mnie , kość marketową i program III PR........!No więc dotrzymuję mu towarzystwa...../A wszystko inne lezy..../
Jest prześliczny. Oczy i spojrzenie ma niesamowite...
A rzęsy..!!!!!
Poduszeczki jego przednich łapek są wyjątkowo duże,takie platformy...
Myślę że dzieki temu Lolus może sie na nich przemieszczać jak akrobata, unosząc tylnie łapki w górę....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...