Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

Dnia 24.01.2022 o 10:01, ona03 napisał:

Togusiu, leki  Lolusia  załatwione, już w paczkomacie, jutro będą u Was, buzialki dla Cięciunia 🙂

Iwonko kochana, na Ciebie zawsze można liczyć.  UpCard odebrany. Kamień z serca, bo strasznie się zdenerwowałam gdy okazało się że  braki w hurtowniach.  (Zapłaciłaś majątek !!!)

A tak, to nic u nas nowego. Pogoda zniechęca do wychodzenia z domu. W lesie na ścieżkach lód, wokół domu wyłazi błoto, leje, wieje, brrrr....

(2) Facebook.htm

(2) Facebook.htm(2) Facebook.htm(2) Facebook.htm(2) Facebook.htm

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Loluniu,od Ciebie , zaczęła się moja "przygoda"z dogomanią. Dużo się zadziało od tego czasu. Nasza Tosieńka,która była z nami tyle czasu i 8 miesięcy temu pobiegła za TM. Teraz nasza Kuti, którą Tosia postawiła nam na naszej drodze ( szczerze w to wierzę).

Żyj w zdrowiu i szczęściu jak najdłużej. Dla mnie zawsze byłeś, jesteś i będziesz dobrym duchem "dogomani". ❤️

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jesteście takie kochane. Dziękujemy z Lolusiem za pamięć .

Marzec mieliśmy/miałam okropny. Mąż ze szpitala wrócił z Covidem, a po 4 dniach i ja złapałam. Mimo szczepień, przeczołgało nas to choróbsko strasznie. Bałam się że zarażę Lolusia, bo On i koteczka nie schodziły całymi dniami z mojego łóżka.

Zdrówko Lolusia stosowne do wieku. Nie wolno mu się ekscytować, szaleć bo zaraz kończy się to kaszlem i charczeniem. Głuchy, ślepawy to już od dawna. Dupsko też trzeba podsadzić, gdy wskakuje na fotel. Ot ,dziadyga z Niego i tyle. 😉

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...