Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

2 minuty temu, Poker napisał:

Loluś zarasta szybko jak Dolar. Strzygę co miesiąc ,a głowę co 3 tygodnie.

Doktor mówił że po kastracji może się Lolusiowi zmienić sierść i coś w tym jest, bo miał rzadziutkie,  jedwabiste pukle a teraz porasta gęstą wełną.

Cała Polska piecze chleby to i ja spróbowałam. I oto efekt; 2 cm...!!! W dodatku pancerny. Młotkiem trzeba rąbać.

image.jpeg.c0ce75d51917a3c83b2b03e5f89052e1.jpeg

 

 

 

Chłopaki.htm

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Poker napisał:

A może chleb jest i tak smaczny. Próbowałaś?

Pokerku, czerstwy chleb czy suchary to jest nic przy twardości tego czegoś. 

Pewnie że próbowałam. Z łakomstwa  zeżarliśmy z mężem na raz więcej niż  połowę,  ryzykując wizytę u dentysty.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ogrodniczki, przepraszam bardzo, wczoraj żadnego posta nie udało mi się napisać na badylkach, dziś taka sama sytuacja, wyrzuca mnie cały czas.....

 

 

A widzicie, wystarczyło naskarżyć i już się poprawiło :)))))

 

 

Lolcio buzialki ogródkowe :)))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 25.04.2020 o 20:48, Smyku napisał:

Basiu czy Dada 5 - tka się nada dla Cięcia ?

Smyczku kochany, a czy koszt wysyłki nie będzie wyższy od wartości pieluch? Bo przydać to pewnie że się przydadzą, choćby jako wkład do pampasa.

Teraz mam taki system, że na dzień zakładam Lolusiowi pampas  z wkładem z przykrótkiej pieluchy (takich trochę jeszcze mam)  a na noc samą pieluchę Dada 6. Mąż stanowczo protestuje na widok turlających się po podłodze Lolcinych bobków, a wszystkie "skażone"  nimi  tekstylia,( typu..kocyk na fotelu)  demonstracyjnie, w dwóch palcach, wynoszone są do łazienki.:-)

Pampas to niesamowite ułatwienie dla mnie a i komfort dla Lolusia. Nie muszę w pieluszce wycinać dziurki na ogonek z której wysypuje się ten cholerny substrat. Nie potrzebne są szelki, gumki do wiązania na brzuszku.Szelki gdy namakały, powodowały odparzenia, wciąż trzeba je było prać,suszyć, a ma ich Lolo tylko 2 pary na zmianę

.Dziwię się , ze dopiero teraz odkryłam pampasowe  zalety.;-)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
9 godzin temu, ona03 napisał:

Noooooooo zaginęli, togusiu  pokaż słodziaka :))))

 

9 godzin temu, Tianku napisał:

Loluś zaginął ojejejej   worrying-smiley.png

 

 

7 godzin temu, Poker napisał:

Szukamy Lolusia. Krzyczymy donośnie HOP, HOP, Lolusiu,  gdzie jesteś???

 

6 godzin temu, elficzkowa napisał:

Chyba znowu list gończy za Lolusiem trzeba rozesłać :)

i cisza.....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moje Wy kochane! :-)

No przecież przed wirusem się chowamy.

Lolo ma się dobrze, prócz tego że coraz bardziej utyka na przednią łapeczkę. Jutro pójdziemy do wet., bo żal patrzeć. Pewnie dostanie Metacam . To przez   te skoki z fotela i kanapy , bo na moje łóżko ma zrobiony podeścik. ;-).

A tak, to siedzimy w domu. Mąż jest w grupie ryzyka, nie chce bym gdzieś wychodziła. Dzisiaj musiałam pojechać do Szczyrku.O tej porze roku jest tam zazwyczaj pełno wczasowiczów, zwłaszcza ze Śląska, nie ma gdzie zaparkować.A dzisiaj pustawo. Może to tylko przez burzową pogodę?

I tyle u nas nowości. Nadal nie wiem jak ustawić aparat w telefonie, by zdjęcia były jak trzeba. Ech...

20200624_201600.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg.151bb1406f0c67eabebcd9ccd934c09a.jpg

I z czasów młodości ;

180042_10150092805071655_7844804_n.jpg.d50600d5102657e00a405b111dce6268.jpg

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...