Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Szczęśliwego Nowego Roku 2020 dla wszystkich  Lolusiowych przyjaciół. Dziękuję za życzliwość, za dobre słowo, za to że jesteście i pamiętacie.

Przed  Świętami dużo się u Lolusia działo, dużo i nie dobrze .To już była taka kropka nad "i " moich zeszłorocznych ' katastrof"... Lolo znowu przestał jeść, był markotny a przy tym nie mógł sobie miejsca znaleźć. Wstawał i kładł się tak ostrożnie, zgarbiony w pół...I ten ból w Jego oczach. Serce mi pękało, co mu jest ? Oczywiście byłam w lecznicy, dostał kontynuację leków które przerwała moja choroba, ale poprawy nie było. W któryś wieczór, myję mu pod prysznicem brzuszek i siusiaka , wycieram i w tym momencie zmartwiałam . Jedno jajeczko ogromne !!!! Nawet nie pozwolił się tam powycierać. Już o 8 rano byłam w lecznicy, a o 13 stej Lolo miał zabieg. Podejrzenie raka jądra. Nogi mi się ugięły. Mąż miał mieć za kilka dni poważny zabieg kardiolog. a tu jeszcze Lolo. Milion pytań do siebie, jak mogłam to przeoczyć, kiedy to tak urosło, co dalej, chemia ? Tu święta za pasem, a u mnie wszystko leży. Żadnych zakupów, porządków, prezentów. Głowa 6 x 9. 
Zabieg Lolo zniósł bez problemu, nawet obyło się bez kołnierza. Usunięte ma obydwa jajeczka. Potwornie się bałam wyniku badania histopatolog. Po kilku dniach doktor zadzwonił sam, ja nie miałam odwagi. Nie było jeszcze polskiego tłumaczenia, ale z tego co się doczytał, to rak jest wykluczony. Co to była za ulga, a jaka radość . To był mój najpiękniejszy  Gwiazdkowy prezent .:-)
Szwy już wyjęte , wrócił dawny Lolo ; szalony, rozszczekany, kipiący energią, Kochany  .
Przepraszam że po czasie o tym wszystkim piszę, ale chciałam Wam kochani oszczędzić emocji i nerwów .

Jeszcze raz dla wszystkich Do Siego Roku !
 

  • Like 4
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Oj Lolciu , narobiłeś pańci strachu co niemiara. A ona biedna zamiast podzielić się z nami zmartwieniem dusiła je w sobie.

Całe szczęście , że jest w porządku.

togusiu , zdrówka życzę całej psio-ludzkiej rodzinie.

Ile piesiów Ci zostało?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Idzie ku dobremu. ;-)

Lolo bryka jak dawniej, ja też nie mam powodów do stękania.
Pokerku, mało u mnie zwierza. Oficjalnie 2 psy i koteczka, bo są jeszcze koty "nielegalne". Jeden od niedawna zamieszkał w starej szopie na końcu ogrodu.  Należał do ludzi którzy opodal wynajmowali willę. O psie (rasowym) pamiętali, a kot jakoś tak  umknął ich uwadze przy wyprowadzce , no i  poniewiera się  po okolicznych ogrodach. U mnie je i nocuje. Mam nadzieję że to nie kotka.
Wiem, wiem...fryzjer się Lolusiowi kłania.  Jak tylko znajdę czas, kłaczki znikną.

Szukamy zimy...

Lolo-2020.jpg

XxY.jpg

Iga-i-Lolo.jpg

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.01.2020 o 07:27, Moli@ napisał:

Fajne, czerwone majtki - szyte na miarę czy kupione (gdzie)?

To nasza Oneczka o3 dba m.innymi i o Lolusiową garderobę .;-)

Testujemy pieluchy.  Roczne zapasy starych , ulubionych Happy5   znikają w oczach,  najwyższy czas na zmiany. Wypatrzyłam promocje w Biedronce i zachęcona opiniami internetowych mam, kupiłam 2 modele do przetestowania. Są lepsze niż się spodziewałam. Niestety, awaryjność taka sama. Już pierwszej nocy  pielucha się zsunęła i moja świeżo wyprana kołderka solidnie nasiąkła. ;-) (Na szczęście mam taką że po praniu schnie w oczach.)

Dalej nie wiem czemu te zdjęcia się przekręcają?.  Pewnie coś z wielkością....

Dada.jpg


 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, togaa napisał:

To nasza Oneczka o3 dba m.innymi i o Lolusiową garderobę .;-)

Testujemy pieluchy.  Roczne zapasy starych , ulubionych Happy5   znikają w oczach,  najwyższy czas na zmiany. Wypatrzyłam promocje w Biedronce i zachęcona opiniami internetowych mam, kupiłam 2 modele do przetestowania. Są lepsze niż się spodziewałam. Niestety, awaryjność taka sama. Już pierwszej nocy  pielucha się zsunęła i moja świeżo wyprana kołderka solidnie nasiąkła. ;-) (Na szczęście mam taką że po praniu schnie w oczach.)

Dalej nie wiem czemu te zdjęcia się przekręcają?.  Pewnie coś z wielkością....

Dada.jpg


 

Dzięki :)

Długo szukałyśmy praktycznych galotek zabezpieczających wkładki / pampersy i mogę polecić z MaxiZoo  produkcji niemieckiej - głębokie / zabudowane - nie ściąga podczas saneczkowania / nic nie wypada ze środka

W necie sprzedają dla suczek w cieczce - biodrówki...dobre tylko dla sprawnego pieska na spacer.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...