Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

21 godzin temu, uxmal napisał:

Baaardzo Wam współczuję. Ile psiaczek ma lat?

we wrześniu skończył 10.

Lekarze zdziwieni, że jest w tak dobrej formie. Nic po nim nie widać . Gdyby nie badania spowodowane wzmożonym apetytem, pragnieniem i ilością i wielkością oddawanego moczu to by do tej pory nikt nic nie podejrzewał.

Mały ma już wdrożone leczenie.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Loluś niestety nadal leczony. Posiew wykazał w siuśkach  bakterie, jakieś nietypowe, związane raczej z zaleganiem moczu w pęcherzu niż z zakażeniem. Przeszedł też na karmę weterynar. Hepatic, która na szczęście mu smakuje. 

Oj ,podziało się w zeszłym tygodniu. Niespodziewanie o 6 rano wylądowałam w szpitalu na kardiologii. W domu został chory mąż , który o zmianie pieluchy nie ma pojęcia. Nie pytajcie czemu , sama nie wiem. Podłączona 12 godz.do jakiejś pompy i monitorów, zestresowana, próbowałam  z rozładowującej się komórki coś  zorganizować. Kochana Ona03 dzielnie mnie w tym wspierała. Ostatecznie Lolo został w domu ze zdjętą pieluchą a ja wypisałam się po 3 dniach na własną prośbę. Najbiedniejszy był kot, któremu psy wdarły się do  pokoju, wszystko wyżerając.                                                                                                                                    Dziękuję wszystkim, którzy zaoferowali chęć pomocy. Bardzo, bardzo. Zwłaszcza kochanej Irence, która zaopiekowała się mężem by nie umarł z głodu, a która tu czasem zagląda ;-)

Gdy stanęłam w progu, Lolo najpierw zamarł a potem wydawał z siebie tak straszne skowyty , łkania, szczeki. I pędził na oślep po ogrodzie i młynki robił. Zwariował. Normalnie zwariował . Mój synuś kochany.;-)

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, togaa napisał:

Loluś niestety nadal leczony. Posiew wykazał w siuśkach  bakterie, jakieś nietypowe, związane raczej z zaleganiem moczu w pęcherzu niż z zakażeniem. Przeszedł też na karmę weterynar. Hepatic, która na szczęście mu smakuje. 

Oj ,podziało się w zeszłym tygodniu. Niespodziewanie o 6 rano wylądowałam w szpitalu na kardiologii. W domu został chory mąż , który o zmianie pieluchy nie ma pojęcia. Nie pytajcie czemu , sama nie wiem. Podłączona 12 godz.do jakiejś pompy i monitorów, zestresowana, próbowałam  z rozładowującej się komórki coś  zorganizować. Kochana Ona03 dzielnie mnie w tym wspierała. Ostatecznie Lolo został w domu ze zdjętą pieluchą a ja wypisałam się po 3 dniach na własną prośbę. Najbiedniejszy był kot, któremu psy wdarły się do  pokoju, wszystko wyżerając.                                                                                                                                    Dziękuję wszystkim, którzy zaoferowali chęć pomocy. Bardzo, bardzo. Zwłaszcza kochanej Irence, która zaopiekowała się mężem by nie umarł z głodu, a która tu czasem zagląda ;-)

Gdy stanęłam w progu, Lolo najpierw zamarł a potem wydawał z siebie tak straszne skowyty , łkania, szczeki. I pędził na oślep po ogrodzie i młynki robił. Zwariował. Normalnie zwariował . Mój synuś kochany.;-)

 

 

Oj togusiu,  naucz męża wymiany pieluch.  A na własne życzenie nie warto wychodzić ze szpitala.  

Serducho Ci naprawili,  czy nie zdążyli bo im uciekłaś do męża i Lolusia? 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Chyba dość tych choróbsk u Was. Limit na dłuuuuugo wyczerpany.

uxmalku , mąż już się nie nauczy zmiany pieluch u Lolka, z różnych względów.

togusiu ,  zalegania czy nie i tak jest to infekcja.

A niedawno myślałam o Księciuniu ,  jak on to robi , że nie ma infekcji. Sądziłam, że do końca wysiusiuje cały mocz, że nie ma zalegania.  Jednak okazuje się ,że jest.

Mój Dolar ma zawalony pęcherz moczowy żwirem. Po ciężkiej infekcji w lipcu cały czas daję mu na noc Furagin .Dawałam też żurawinę w tabletkach , ale przestałam , bo dostaje karmę przy której nie wolno zakwaszać moczu.  I jest dobrze. Na razie .

togusiu , Lolusiu ZAKAZ chorób. to ROZKAZ !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, uxmal napisał:

A Twoje jak zdrowie? Juz po operacyji?

 

10 godzin temu, Poker napisał:

O, Nika Ela się odezwała. Jak zdrówko ?

Dziękuję. Leżę, łykam Ketonal, , dziś będę miała zdjęte szwy i dowiem się co z rehabilitacją. Na wypisie mam, że 6 tygodni o kulach bez obciążania nogi.

Nika mi dzielnie towarzyszy, a moi mężczyźni przejęli spacery i opiekę nad nami obiema.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, NikaEla napisał:

 

Dziękuję. Leżę, łykam Ketonal, , dziś będę miała zdjęte szwy i dowiem się co z rehabilitacją. Na wypisie mam, że 6 tygodni o kulach bez obciążania nogi.

Nika mi dzielnie towarzyszy, a moi mężczyźni przejęli spacery i opiekę nad nami obiema.

Dbaj o siebie. Ten czas po operacji już w domu jest ważny. Za szybko wypuszczają ze szpitala. Mierz temperaturę ciała jak będzie skakać nie czekaj dzwoń po pogotowie.

Przepraszam że się tak wymądrzam ale u mnie w rodzinie zakażenie okropne było po operacji biodra miesiące leczenia silnymi antybiotykami . A w drugim przypadku zgon. :(((((

 

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, uxmal napisał:

Dbaj o siebie. Ten czas po operacji już w domu jest ważny. Za szybko wypuszczają ze szpitala. Mierz temperaturę ciała jak będzie skakać nie czekaj dzwoń po pogotowie.

Przepraszam że się tak wymądrzam ale u mnie w rodzinie zakażenie okropne było po operacji biodra miesiące leczenia silnymi antybiotykami . A w drugim przypadku zgon. :(((((

 

Dziękuję, temperatury nie mam ( i nie miałam). Artroskopia jest mniej inwazyjna nuż endoproteza. Id dziś mogę siedzieć, pożyczę też od sąsiadki rower stacjonarny do powolnych ćwiczeń.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Poker napisał:

Oj uxmalku , ale dałaś czadu . Prawie jak umierającemu powiedzieć , żeby się nie martwił , bo nie umrze dziś tylko jutro :)

 

:)) nooo. Nie wiem co zrobię jak mnie dopadnie operacja biodra. 

Przez to co się stało w tamtym roku to strach się bać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...