Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

Jakby wszystkiego było mało, Loluś choreńki. Objawy jak przy zapaleniu pęcherza, ale to podobno parametry wątrobowe ma nie najlepsze. Jutro dowiem się czegoś więcej przy kroplówce, bo dzisiaj był dziki tłum w lecznicy....

SAM-2133.jpg

SAM-2131.jpg

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, togaa napisał:

Jakby wszystkiego było mało, Loluś choreńki. Objawy jak przy zapaleniu pęcherza, ale to podobno parametry wątrobowe ma nie najlepsze. Jutro dowiem się czegoś więcej przy kroplówce, bo dzisiaj był dziki tłum w lecznicy....

SAM-2133.jpg

SAM-2131.jpg

 

 

 

 

Bidulek.

U nas w rodzinie psiak dużo siusiał. Po wizycie u weta , badaniu krwi i moczu , po usg okazało się ,ze wątroba i trzustka nie bardzo .Ale do wyleczenia.

A przecież tylko więcej siusiał.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ojeju :(  Może się zatruł czymś i to chwilowe :((( trzymajcie się. 

A tak wogole  to mój Felus rozchorował się po śmierci Dyzia. Żyli ze sobą bawili się,  byli nierozłączni.  Dyzio był szefem,  pilnował Felusia.  Po śmierci Feluś się rozchorował. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dalej nic nie wiem. Mocz poszedł na posiew, ale dr. wskazuje wątrobę jako powód choróbska. Dzisiaj kolejna dożylna kroplówka i jutro następna. Chyba mają na celu odtrucie wątroby, tak zrozumiałam. Lolo zdecydowanie w lepszej formie. Nie na 100% , ale jest wyraźna poprawa samopoczucia. Zaczął jeść i więcej w nim życia...Tyle mnie to nerwów kosztuje, że szkoda gadać.

SAM-2142.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, NikaEla napisał:

(ja w poniedziałek idę naprawiać biodro , to przez jakiś czas chyba będę rzadziej tu zaglądać)

Ela, no co Ty. Twoje biodro jeszcze w kwiecie wieku !

Dzisiaj ostatnia kroplówka.Potem leki i do kontroli we wtorek. Lolo zdecydowanie lepszy. Wrócił apetyt na "gotowane".Na suche podane eksperymentalnie nawet nie patrzy, więc wszystkie "hepatici" odpadają.

Posiewu  nadal nie ma , ale dr. twierdzi że było to czy też jest zapalenie wątroby .

Przyczyna nieznana, prawdopodobnie na tle immunologicznym.;-(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lolusiu, nie strasz nas wiecej, masz być zdrowiutki i już ......

 

12 godzin temu, NikaEla napisał:

Zdrówka dla Locia i sił dla Basieńki

(ja w poniedziałek idę naprawiać biodro , to przez jakiś czas chyba będę rzadziej tu zaglądać)

 

Zdrówka Eluniu :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2019 o 20:43, togaa napisał:

Ela, no co Ty. Twoje biodro jeszcze w kwiecie wieku !

 

Dnia 31.10.2019 o 21:16, ona03 napisał:

 

Zdrówka Eluniu :)

 

 

Dnia 31.10.2019 o 21:35, uxmal napisał:

Trzymaj się.  I szybkiego powrotu na dogo :))

 

21 godzin temu, Smyku napisał:

 

Elu powodzenia , dużo zdrowia . 

dziękuję 

 

a Lolek też niech zdrowieje szybciutko, bo się dużo osób martwi, a Basieńka to najbardziej

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tak króciutko ; Lolo zdrów jak rybka. :-)

Wrócił apetyt i ogólna żywotność. Do jutra jeszcze ma leki, potem wizyta kontrolna. Zobaczymy czy będzie miał zaleconą jakąś szczególną dietę ?.

Na razie gotuję mu ryż z indykiem. :-)

Dziewczyny, czy jest ktoś na dogo z Suwałk? Chodzi o wizytę p.a dla psa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...