Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

 Lolusiowy zestaw  ' na łapki". To mniejsze opakowanie od weta , a to większe przysłała Oneczka03. 

 

SAM_1080.thumb.JPG.58af316be4f55ca95413d7c22c1820f2.JPG

 

Smyczku, SYNOQUIN  w wersji kociej   dzisiaj odebrałam z Lecznicy dla mojej koteczki z uszkodzonym stawem skokowym. :-( Proszek wymieszałam z karmą, ale ciężko jej to wchodzi....

SAM_1082.thumb.JPG.9a9e8b40f37fcd76d7647f0dbf992765.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, ona03 napisał:

Na grzędach Smyczku, na grzędach........, tulipanki sadzę i coś jeszcze :)

Uderz w stół ,a nożyce się odezwą.

Tak myślałam ,że oneczka siedzi na grzędach , bo pogoda sprzyjająca. A jajka też będą ? takie prosto od chłopa? :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Poker napisał:

Uderz w stół ,a nożyce się odezwą.

Tak myślałam ,że oneczka siedzi na grzędach , bo pogoda sprzyjająca. A jajka też będą ? takie prosto od chłopa? :)

Jajka były tydzień temu, odjajczyłam kocurka, co to się przyczołgał miesiąc temu, a myślałam, że to kocica ......

 

4t4_FXgr0zhphTD-vPrgoyXS8cv8YsohcAHLnJXS

komu kocurka,komu......

Muszę mu znaleźć domek,  mój Tigerek uznał go za wroga i z nim walczy, cały czas muszę ich izolować,  jeden wchodzi - drugi wychodzi, dom wariatów .....

I żeby było weselej, jak zawiozłam kocia na zabieg,  wróciłam do domu, a Rudzielec z nosem w krzakach, od razu wiedziałam co tam jest. Rudego do domu, wzięłam rękawice i wyciągnęłam z krzaków 500 gramowego jeżyka, jeszcze nie spał. Troszkę za mały aby samodzielnie zasnąć, mają go odebrać na dniach i przezimować. Przy okazji dowiedziałam się, że "moja" jeżowa czwórka z ubiegłego roku zasnęła dopiero pod koniec grudnia. Ładnie się wybudziły na wiosnę i zostały wypuszczone do starego sadu z dala od dróg :)

 

 

1 godzinę temu, Smyku napisał:

Oneczko bo noc i zima Ciebie na tych grzędach zastanie .

Kontroluję czas Smyczku :)

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

 Południe, temperatura – 5 C a do miseczki z zamarzniętym jedzeniem przytuptało jeżątko. Było to przy kocich domkach, no  to ja jeża w koci kocyk i pod pachę…Myślałam że podrzucę malucha Panu Specjaliście od dzikich zwierząt, a tam okazuje się tłok ; 20 jeży na głowie, nie mają kasy, nie mają mocy przerobowych  i w ogóle…Ja to rozumiem. Wpakowałam tuptusia do kartonu ze słomą i siedzi w szopie. Latam do niego 3 razy dziennie z coraz to nowym jedzonkiem i podtykam…Może urośnie i zaśnie?

SAM_1177.thumb.JPG.d82e5261a5a7ac19ec974ca9f68657ea.JPG

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, togaa napisał:

 Południe, temperatura – 5 C a do kociej miseczki z zamarzniętym jedzeniem przytuptało jeżątko. Było to przy kocich domkach, no  to ja jeża w koci kocyk i pod pachę…Myślałam że podrzucę malucha Panu Specjaliście od dzikich zwierząt, a tam okazuje się... tłok ;  nie mają kasy, nie mają mocy przerobowych  i w ogóle…Ja to rozumiem. Wpakowałam tuptusia do kartonu ze słomą i siedzi w szopie. Latam do niego 3 razy dziennie z coraz to nowym jedzonkiem i podtykam…Może urośnie i zaśnie?

 

Wiedział do kogo przytuptać

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2018 o 08:48, Poker napisał:

No właśnie. poradzili chociaż czym karmić? Ja to nie miałabym pojęcia.

W internecie jest wszystko, Pokerku.;-). Podobno szybko można je utuczyć, co im szkodzi na zdrowiu, ale jak tu nie dogadzać maleństwu?

Kiedyś ,dawno,  przechowywałam jeża w szopie, ale był większy i trochę podsypiał zimą, a wiosną odzyskał wolność. ;-)

8 godzin temu, Smyku napisał:

Ale słodkie maleństwo . A co Loluś na nowego mieszkańca ? Wyczuł go ?

Pewnie tak, Smyczku . Wszystkie pociągają nosami pod drzwiami szopy. 

W lecie, pod schodami urodziły się małe jeżątka. Gdy wieczorem wychodziły na spacer, bohaterski Lolo obchodził je wielkim łukiem ;-).

Lolo nawet przed muchą zwiewa...

Zima u nas...

20181213_121835.jpg.98f047ae7180017cccffe7e981bf042c.jpg

1378945893_Lolu.jpg.635515a824e65dfa0c6b08062605bbb1.jpg

20181213_121829.jpg.eb25a310df8e1d3e599f4a634c532cad.jpg

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2018 o 17:25, Magdalena napisał:

Mam do oddania pampasy Trixie 4 opakowania, czy Lolusiowi się przydadzą? Ale rozmiar to jest L-XL, nie wiem czy nie będą za duże?

 

takie jak na zdjęciu:

530_2,w_1200,_small.jpg

Lolcio pięknie dziękuję za pamięć :)

Z chęcią byśmy skorzystali, ale dooopinka Lolciowa maluśka, 47 cm w obwodzie, te będą za duuuuuże

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...