Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

Nie wierzę że to się dzieje naprawdę.

Dzisiaj wylądowałam w Lecznicy z Mikusiem Halnym.

Dla mnie to szczególny psiak. Właśnie leży pod moimi stopami.

Nie Loluś, nie Iga, nie Pepe, bo one wszystkie zalegają na łóżku (Loluś) bądż  fotelach. Na twardej podłodze, ale blisko mnie zawsze  Mikuś.

Rano w kuchni nie mógł wstać . Niezborne ruchy, przebieranie w powietrzu łapami, potem wymioty żółcią, Padaczka ?  Gdy złapał pion, na chwiejnych nogach i ze skręconą głową zaczął chodzić bokiem. Tak, jakby go boczny wiatr popychał. Trwało to wszystko z 10 minut.

Tydzień temu też wymiotował i nie jadł przez 2 dni.

Poszła krew do badania. Doktor powiedział, że jeśli ataki te powtórzą się w najbliższych dniach, rokowania są  złe. Chyba nie jest to zespół przedsionkowy, bo nie ma oczopląsu. Raczej coś z ośrodkowym układem nerwowym.

Nie wiem ile lat ma Mikuś? Z nami jest chyba 12-ście. Tak strasznie się nim martwię.

Link to comment
Share on other sites

Wyzbierała się dziadyga . Mikusiowi już lepiej.. Ma odpowiednią karmę, ma leki.  A zadowolony  że  się nim zajmujemy, że hej.. 

Za to Lolo z tego powodu markotny.

Już wiem, która to łapka Lolkowa czasem nie domaga. Przednia prawa. Pewnie przez te skoki z fotela.

Żeby było bardziej ekstremalnie,  zeskakuje nie z siedziska a z oparcia.;-(.  I jak głupkowi przetłumaczyć? 

 

A to Mikuś 'wątrobowy". Kiedyś takie szaleństwa z Lolkiem odstawiali, że hej... Niestety, lata lecą. Spoważnieli panowie...

SAM_7206.JPG

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Szczęśliwych, spokojnych,
przeżytych w zgodzie
ze światem i z sobą samym,
pełnych życia i miłości
świąt Bożego Narodzenia
oraz niesamowitego, niezapomnianego,
niepowtarzalnego sylwestra życzą Aneta z Arkiem i całe Mimronkowo

 

Choinka

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i miłość.
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem ... dla Was i dla Waszych Zwierzaków.
Niech Święta radością wypełnią Wasz dom.
Niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia!
Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia oraz uśmiechu i życzliwości na każdy dzień Nowego Roku życzymy z całego serca.

Boże Narodzenie ...jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...