Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

Zamiast pierniczków na choinkę, pieczemy z Lolusiem ciasteczka !

Wątróbkowe, smakowite, twarde i chrupiące.

Można miesiącami  przechowywać w papierowej torbie, puszce, można nosić po kieszeniach na spacerku.

Z bardzo dobrych jakościowo składników .

Zapraszamy;

http://www.dogomania.com/forum/topic/144270-ju%C5%BC-otwarte-psie-ciasteczka-na-sbm-do-7xii-14r-godz-20/

 

2bf178d4-53f9-411b-b0b1-a349d7228054_zps

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe co stałoby się z choinką gdyby ciasteczka na niej zawisły  :evil_lol:

 

Strach pomyśleć.

Już podczas procesu produkcyjnego mam totalną okupację kuchni. ;-)

Gady zalegają pod drzwiami pokotem, wydając jęki...

Na ich szczęście, kontrola jakości eliminuje ze sprzedarzy egzemplarze niewymiarowe ....

Link to comment
Share on other sites

Basieńko, pamiętałam wczoraj, pamiętałam. Ale wtedy akurat komp był wyłączony...

Wstyd mi strasznie, ale przesyłam Ci taką moc serdecznych myśli i życzeń, że MUSISZ to odczuć. Więc usiądź proszę, by fala tego dobra przypadkiem Tobą nie zachwiała...

Ściskam Cię mocno i do życzeń Zdrowia i Wszelkiej Pomyślności, dokładam życzenia zdrowego i szczęśliwego Wnusia! Obyś zawsze była z Niego dumna!!!

Link to comment
Share on other sites

Basieńko, pamiętałam wczoraj, pamiętałam. Ale wtedy akurat komp był wyłączony...

Wstyd mi strasznie, ale przesyłam Ci taką moc serdecznych myśli i życzeń, że MUSISZ to odczuć. Więc usiądź proszę, by fala tego dobra przypadkiem Tobą nie zachwiała...

Ściskam Cię mocno i do życzeń Zdrowia i Wszelkiej Pomyślności, dokładam życzenia zdrowego i szczęśliwego Wnusia! Obyś zawsze była z Niego dumna!!!

 

Dziękuję Figuniu i tulę mocno, dziękuję Pokerku i Oneczko03.

Bardzo jesteście kochane ! :calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...