Jump to content
Dogomania

Abi i Sonia


abczak18

Recommended Posts

 Abi ma 3 lata, jest mieszańcem yorka i sznaucera. Ma 32 cm w kłębie. W kontaktach z psami jest różnie, zależy od psa z którym ma kontakt (głównie charakter i wielkość). Abi bardzo broni swoich rzeczy, zresztą nie tylko swoich. Urodziła się 18 listopada 2013 roku, wykastrowana w marcu 2016 roku. Pomimo czasem ciężkiego charakterku kocham ją ponad życie, jest po prostu wspaniała. Jeśli chodzi o sporty - trenujemy dogfrisbee, próbujemy co nieco z obedience i agility (zdecydowanie nasz ulubiony wspólny sport). Niestety przez pewnien incydent zepsułam zabawę zabawkami, na szczęście już wszystko dobrze. Mamy też lekki problem z aportem.13340756_1721448241476490_822089403_o.jpg

 

 

 

Sonia - jest w typie owczarka niemieckiego, opiekuję się nią, być może kojarzycie ją z galerii collakowej. Dotychczas trenowałyśmy dogfrisbee, w czym była świetna, ale ze względu na zdrowie zrezygnowałyśmy. Jej miłością są zabawki i spacery. Jest przekochanym psem, niestety są czasami problemy z kontaktami  z psami ras małych. Soniaczek ma około 9 lat, raczej unika inne psy (chyba, że są małe) świetnie się z nią pracuje, jest przekochana!

DSC06632.JPG

fot. Collakowa Photography
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Spacer z Nataszą i Majlo - Abi jeszcze przed fryzjerem. ;) 
Na zdjęciu oczywiście z ukochaną piłeczką chuck it! :DIMG_9391_zpsyh3bjkib.jpg

Na tym spacerze Abi baardzo ładnie przynosiła piłkę ;)
Odświętnie ja i Abi :P
IMG_9158_zpshkiumxoo.jpgIMG_9365_zps0xfrvkcn.jpg

I zdjęcia Abi z Natasząm które mi sie bardzo podobają

IMG_9102_zpsmrpsffh8.jpgIMG_9120_zps78vnnyc2.jpgIMG_9124_zpsiirslam3.jpg

Ogólnie spacer bardzo na plus, trochę rzucania dyskami, trochę biegania, odpoczywania i sztuczkowania ;)
Na koniec wspólne zdjęcie Abi z Majlo - pierwszy pies nad którym Abi stanęła, jeszcze w takiej pozycji! 

IMG_9171_zpswtyeqsrv.jpg

Link to comment
Share on other sites

O 23.08.2016 o 20:27, abczak18 napisał:

Wypad z Nataszą, Majlem, Nicol i Rufim nad stawik :) 

Przeczytałam 'Nico' i miałam takie wtf, bo przecież my nie byliśmy z Wami ostatnimi czasy nad żadnym stawem, ani nic. biggrin.gif

Fajnie, że macie galerię na dogo i jej nie porzucacie. Będę wpadać. naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...