Jump to content
Dogomania

nieprzyjemny zapach z pyska


ugabuga

Recommended Posts

Cześć.

Od kilku dni mój pies jest ospały, z pyska wycieka mu ślina, ma cuchnący oddech. Ostatnio często się drapie, dziś nie chciał jeść. Nigdy to się nie zdarzało, a psiak ma już kilka lat. Zęby są raczej czyste, je zdrowe jedzenie, niezmiennie od lat.

Co może być przyczyną? To zęby, drogi pokarmowe czy może jeszcze coś innego?

Czy aby wykonać badania trzeba jechać do weterynarza czy mógłby przyjechać na miejsce? To duży pies i raczej ciężko zaciągnąć go do gabinetu... proszę o pomoc..

Link to comment
Share on other sites

Wizyta w lecznicy jest nieunikniona...(być może jest podtruty,być może to problem z wątrobą,może z nerkami,trzeba to wszystko sprawdzić).

Poproś kogos o pomoc w transporcie psa.

Daj znać co dalej I - powodzenia dla Was.

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze - pies musi byc na czczo!Ma nie jesc conajmniej 12 godz,pić może (i powinien)

Nie będzie usypiany.To pobranie krwi z zyły I być może usg,czy rtg jamy brzusznej - nie wiem,to zalezy co zdecyduje wet.Wiesz...na ogół psy wiedzą,że dostaną pomoc I potrafia zaskoczyc swoim spokojnym 'podejściem do tematu'.:)

Tak,czy siak - nie martw się,wet powinien sobie z psem poradzić.Daj znać,proszę.

Link to comment
Share on other sites

Piesek ma podwyższoną temperaturę, weterynarz w sumie nie zrobił jakichś szczegółowych badań, podał antybiotyki, mam obserwować.

Podczas transportu był przerażony i teraz trochę obrażony, ale już zaczął więcej biegać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...