Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
DorianeX

Hodowla Milusińskie Przytulanki

Recommended Posts

Rozmawiałam z panią z tej hodowli chciałam kupić psa pytałam sie ile szczeniąt było w miocie powiedziała ze 7 ale 5 udusiła matka  pozatym rodziców też nie mogłabym zobaczyć bo powiedziała że to szczeniak jej brata a on gdzies indziej mieszka i nie ma mozliwosci pokazania to tyle czego się dowiedziałam

2 godziny temu, DorianeX napisał:

Rozmawiałam z panią z tej hodowli chciałam kupić psa pytałam sie ile szczeniąt było w miocie powiedziała ze 7 ale 5 udusiła matka  pozatym rodziców też nie mogłabym zobaczyć bo powiedziała że to szczeniak jej brata a on gdzies indziej mieszka i nie ma mozliwosci pokazania to tyle czego się dowiedziałam

No I to powinno zakonczyć Twoje rozterki.

Wpisz sobie w Google:hodowle (rasa interesującego Cię psa) zrzeszone w ZKwP,wojew. (jakie potrzebujesz).Dostaniesz psa z historią,metryką,książeczką zdrowia,mozliwoscia wyrobienia rodowodu I małym prawdopodobienstwem chorob wrodzonych I nabytych.I nikt łaski Ci nie zrobi pokazując mamę,(może I tatę),wujkow ciocie I rodzenstwo ..psa.:)

Umowa tez będzie wlaściwie sformułowana.

Dnia 6.06.2016 o 22:37, Kocurkotka napisał:

CENNELCLUB  to pseudo hodowle

Dokladnie,zgadzam sie,miałam doczynienie z nimi

Ostrzegam przed pseudohodowlą Milusinskie Przytulankiw miejscowośći Bytonia pod Starogardem Gdańskim

Panie sprzedaje kundlej jako psow rasowych bez rodowodu za wielkie peiniądzy

Sama podrabia certyfikaty i inne niezb edne dokumenty i jest zarejestrowana w Kennel Club

Teraz będę miała sprawe Sadową z tą Panią ponieważ sprzedała mi kundla zamiast Maltańczyka za 800 zł i miała wysłac pokwitowanie poczta pod moj adres,czekam juz 1,5 roku na pokwitowanie

Uważaj cie na ta Kobiete Jolantę Pelowska i jej hodowle gdzie psy sie mnoża jak kroliczki i nie wiadomo w jakich warunkach znajdują sie ponieważ nie pokazuję rodziców szczeniaków tlumacząc to rożnymi powodami!!!!

Ostrzegam!!!

Dnia 6.06.2016 o 22:21, DorianeX napisał:

Prosze  o opinie znalazłam ogłoszenie na oxl może ktoś kupował stamtąd szczeniaka i może się podzielić jakąś opinią ?http://olx.pl/oferty/uzytkownik/yaWW/ 

Hodowla Milusińskie Przytulanki

Ostrzegam przed pseudohodowlą Milusinskie Przytulankiw miejscowośći Bytonia pod Starogardem Gdańskim

Panie sprzedaje kundlej jako psow rasowych bez rodowodu za wielkie peiniądzy

Sama podrabia certyfikaty i inne niezb edne dokumenty i jest zarejestrowana w Kennel Club

Teraz będę miała sprawe Sadową z tą Panią ponieważ sprzedała mi kundla zamiast Maltańczyka za 800 zł i miała wysłac pokwitowanie poczta pod moj adres,czekam juz 1,5 roku na pokwitowanie

Uważaj cie na ta Kobiete Jolantę Pelowska i jej hodowle gdzie psy sie mnoża jak kroliczki i nie wiadomo w jakich warunkach znajdują sie ponieważ nie pokazuję rodziców szczeniaków tlumacząc to rożnymi powodami!!!!

Ostrzegam!!!