Jump to content
Dogomania

Misio już za TM. Żegnaj najcudowniejszy piesku. Dziękuję za wspólne 3 lata. Na zawsze zostaniesz w moim sercu!!!


Recommended Posts

  • Gabi79 changed the title to Zakończony, rozliczony. Bardzo dziękuję!!! Troszkę zimowych ciuchów, troszkę letnich na potrzeby Perełki i Misia II edycja do 21.01.2019 godz. 20.00
1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Ja lubię zimę mimo wszystko, ale morał z tego taki, że chyba trzeba w zimę ewakuować się na wieś :)

Ojej, chyba zmieniłaś tytuł wątku nie tu, gdzie trzeba :)

O rany, faktycznie, wszystko mi się porąbało, dzięki kochana za czujność

Link to comment
Share on other sites

  • Gabi79 changed the title to Zakończony, rozliczony. Bardzo dziękuję!!! Troszkę zimowych ciuchów, troszkę letnich na potrzeby Perełki i Misia II edycja do 21.01.2019 godz. 20.00
Dnia 17.02.2019 o 11:41, Jolanta08 napisał:

Kochane Misiątko ,przesyłam mu mizanko i jego towarzystwu także. Miłej i spokojnej niedzieli

 

22 godziny temu, b-b napisał:

Dobrze,że łapinki się goją :)

Uściski dla Was :)

Misio i reszta towarzystwa dziękują serdecznie za mizianko i życzą udanego tygodnia!!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2019 o 15:37, Gabi79 napisał:

Na tylnych łapeczkach nad stópką zrobiły się Misiowi małe ranki, prawdopodobnie od soli ( nie wiem jakim cudem, bo zawsze po spacerze myjemy łapki).

Dzisiaj miał to smarowane, dostał 2 zastrzyki i 2 rodzaje tabletek na tydzień, teraz bidulek leży na kocyku z opatrunkami na łapkach.

U weta był bardzo, bardzo dzielny.

Badań krwi nie robiliśmy, bo to złe samopoczucie wynikało z bolących łapek.

Mam nadzieję, że wszystko się szybciutko zagoi.

Ja już ogólnie mam wszystkiego dosyć, bo we wtorek zaczęłam nową pracę i pracuję z takim podłym, prymitywnym babsztylem, że szkoda słów.

Jest wkurzona, bo przenieśli ją do filii i wyżywa się na mnie.

Chyba jej się wydaje, że jak mnie wykurzy, to wróci na stare miejsce, co oczywiście jest bzdurą, bo jeśli ja bym tak nie pracowała został by przyjęty ktoś inny.

Proszę trzymajcie za mnie kciuki i oczywiście za Misiaczka też

 

ojej...dopiero teraz doczytałam, że zmieniłaś prace. Mam nadzieje, że nowa koleżanka jednak Ci odpuści jak Cie lepiej pozna i zobaczy, że jesteś w porządku babka ;)

Ja tez mam ostatnio takie przezycia w pracy...moja najlepsza koleżanka odeszła na emeryture i strasznie mi cięzko bez niej :( strasznie źle zniosłam to rozstanie, duzo gorzej niż nawet myślałam że może być....i pewnie nowa koleżanka też czasem myśli, że nie jestem za miła...

 

 

Przepraszam, że na tym watku spytam, ale jaką karmę polecacie dla psiaka z podejrzeniem chorej trzustki??

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.02.2019 o 20:22, kiyoshi napisał:

Przepraszam, że na tym watku spytam, ale jaką karmę polecacie dla psiaka z podejrzeniem chorej trzustki??

 

Kiyoshi, ja tutaj jesten "nowy" i  byc może nie powinienem się tak od razu wypowiadać... i wiem, że być może wiele osób się ze mną nie zgodzi albo zacznie protestować z wiadomych powodów (zastrzeżeń dot tej marki); w przypadku mojego psa najlepiej sprawdzał się rc low fat intestinal (próbowałem jeszcze Hillsa i in.).  I lepiej sprawdziły się puszki niż sucha karma. Z tym, że tak nie musi być w przypadku Twojego pieska. I tez trzeba wziąc pod uwagę, że u mnie to nałożyło się wiele problemów, np coś w rodzaju alergii itd. Szukaliśmy spośród róźnych 4 T vet, Hills, rc, jakiejś karmy z gabinetu od veta (nic mi ta marka nie mówiła). No i na tych puszkach rc jakoś tak było chyba w miarę najlepiej. Ale byc może Twój pies nie jest w takim złym stanie.

Jak możesz to pobierz krew na badanie profilu jelitowo- trzuskowego (pewnie już to zrobiłaś).

Zdrowia pieskowi życzę !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, b-d napisał:

Kiyoshi, ja tutaj jesten "nowy" i  byc może nie powinienem się tak od razu wypowiadać... i wiem, że być może wiele osób się ze mną nie zgodzi albo zacznie protestować z wiadomych powodów (zastrzeżeń dot tej marki); w przypadku mojego psa najlepiej sprawdzał się rc low fat intestinal (próbowałem jeszcze Hillsa i in.).  I lepiej sprawdziły się puszki niż sucha karma. Z tym, że tak nie musi być w przypadku Twojego pieska. I tez trzeba wziąc pod uwagę, że u mnie to nałożyło się wiele problemów, np coś w rodzaju alergii itd. Szukaliśmy spośród róźnych 4 T vet, Hills, rc, jakiejś karmy z gabinetu od veta (nic mi ta marka nie mówiła). No i na tych puszkach rc jakoś tak było chyba w miarę najlepiej. Ale byc może Twój pies nie jest w takim złym stanie.

Jak możesz to pobierz krew na badanie profilu jelitowo- trzuskowego (pewnie już to zrobiłaś).

Zdrowia pieskowi życzę !

Dziekuje serdecznie za odpowiedz i witamy nowego forumowicza :)

faktycznie krew przebadana, profil juz zrobiony i wyszly straszne przekroczenia przy kilku parametrach :( jednak watrobowych.

Pani wet zasugerowala mi RC Hepatic lub Hills LD czy jakos tak, wybralam to pierwsze. Chyba faktycznie przy tej karmie zostaniemy na razie o ile bedzie jadl (bo jutro dopiero dojdzie). 

dzieki za rady

Link to comment
Share on other sites

No tak, kilka dni już minęło i juź więcej wiadomo. Mam nadzieję, że stan zdrowia psinki będzie się poprawiał i karma będzie mu szła na zdrowie i będzie smakować :-).

kiyoshi, Tobie życzę cierpliwości, siły i optymizmu w leczeniu psiny. 

 

Sorka za offtop.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.02.2019 o 20:22, kiyoshi napisał:

ojej...dopiero teraz doczytałam, że zmieniłaś prace. Mam nadzieje, że nowa koleżanka jednak Ci odpuści jak Cie lepiej pozna i zobaczy, że jesteś w porządku babka ;)

Ja tez mam ostatnio takie przezycia w pracy...moja najlepsza koleżanka odeszła na emeryture i strasznie mi cięzko bez niej :( strasznie źle zniosłam to rozstanie, duzo gorzej niż nawet myślałam że może być....i pewnie nowa koleżanka też czasem myśli, że nie jestem za miła...

Też trzymam za to kciuki bo nie ma jak dobra atmosfera w pracy.

Kochać się nie musimy ale dobrze,że choć życzliwi dla siebie jesteśmy:)

Dnia 21.02.2019 o 12:28, b-d napisał:

Sorka za offtop.

No to ja zrobię drugiego i mam nadzieję,że Gabi się nie pogniewa :*

Witam i ja Nowego na dobo.:)

Do tego o podobnym nicku. Dobrze ,że nie takim samymDazzling Wink Smiley

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nikogo nie mam zamiaru pogonić,  przeciwnie - witam serdecznie!!!

Misiowe łapki powoli się goją, prawa trochę dłużej, teraz smarujemy je gencjaną,

Efekt, mam fioletowy palec, ale co tam.

Jolanta08 wpłaciła 10,- Jolu pięknie dziękuję, jutro wpiszę w rozl. bo dzisiaj już padam na twarz.

Misio zaprasza serdecznie na bazarek

Ty decydujesz za ile kupujesz. Mega wyprzedaż. XV edycja . Cena minimalna 1 zł.do 03.03.2019 godz.20.00

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Łapeczki już wygojone.

Przepraszam za nieobecność i brak wieści.

Doba jest za krótka

to dobrze ,ze już nie cierpi przy chodzeniu.

Nie przepraszaj bo my to rozumiemy:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.02.2019 o 11:43, b-d napisał:

Kiyoshi, ja tutaj jesten "nowy" i  byc może nie powinienem się tak od razu wypowiadać... i wiem, że być może wiele osób się ze mną nie zgodzi albo zacznie protestować z wiadomych powodów (zastrzeżeń dot tej marki); w przypadku mojego psa najlepiej sprawdzał się rc low fat intestinal (próbowałem jeszcze Hillsa i in.).  I lepiej sprawdziły się puszki niż sucha karma. Z tym, że tak nie musi być w przypadku Twojego pieska. I tez trzeba wziąc pod uwagę, że u mnie to nałożyło się wiele problemów, np coś w rodzaju alergii itd. Szukaliśmy spośród róźnych 4 T vet, Hills, rc, jakiejś karmy z gabinetu od veta (nic mi ta marka nie mówiła). No i na tych puszkach rc jakoś tak było chyba w miarę najlepiej. Ale byc może Twój pies nie jest w takim złym stanie.

Jak możesz to pobierz krew na badanie profilu jelitowo- trzuskowego (pewnie już to zrobiłaś).

Zdrowia pieskowi życzę !

Witaj b-d na wątku Misiunia, przepraszam jakoś wcześniej nie miałam czasu Cię przywitać

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...