Jump to content
Dogomania

Misio już za TM. Żegnaj najcudowniejszy piesku. Dziękuję za wspólne 3 lata. Na zawsze zostaniesz w moim sercu!!!


Recommended Posts

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Znowu piszę z tel w drodze do pracy. Misio dostaje Nivalin i miligamma. Na razie poprawy brak. Dzisiaj trzeci zastrzyk Nivalinu. Wczoraj, jak piszczal okazało się, że powodem była kupka. 

Oby pomogło, trzymaj się malutki ,myślami jestem z Wami cały czas

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Misio po wyjściu, a raczej wyniesieniu go z lecznicy zrobił parę kroczków, więc jestem dobrej myśli. Nie w głowie mi święta, pragnę tylko, żeby Misio stanął na łapki i mógł normalnie funkcjonowac. Proszę trzymajcie kciuki!!! Misio otrzymał 50,- od Alaskan Malamutte, Asiu bardzo dziękuję, wpiszę w rozliczenie, jak tylko internet z UPC zacznie mi działać, od wczoraj mam awarię, dlatego piszę z tel. Dzisiaj zapłaciłam 70,-

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Tola napisał:

Ja tez jestem myślami z Wami;  oby te wszystkie dobre myśli płynące w stronę tego małego pieska i jego opiekunki pomogły...

Oby, bardzo dziękuję za wszystkie dobre myśli. Na dworze Misio robi kilka kroczków, jest przy tym jakby nieobecny. W domu nie może ustać na łapkach, od razu się rozjeżdża. Jutro i pojutrze sama muszę zrobić mu zastrzyk, na szczęście to nic trudnego. Wczoraj byłam pełna nadziei, dzisiaj ta nadzieja trochę przygasła. 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Gabi79 napisał:

Oby, bardzo dziękuję za wszystkie dobre myśli. Na dworze Misio robi kilka kroczków, jest przy tym jakby nieobecny. W domu nie może ustać na łapkach, od razu się rozjeżdża. Jutro i pojutrze sama muszę zrobić mu zastrzyk, na szczęście to nic trudnego. Wczoraj byłam pełna nadziei, dzisiaj ta nadzieja trochę przygasła. 

Misiu - walcz dalej. Stać Cię na to.

Link to comment
Share on other sites

Niestety jest gorzej niż wczoraj. Jak wstałam wystraszylam się, że Misio nie żyje, tak mocno spał. Dzisiaj nawet na dworze ma problem, aby ustać na łapkach. Dotychczas, jak leżał miał łapki na bok, teraz prawa ma wzdłuż ciała. 

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Gabi79 napisał:

Niestety jest gorzej niż wczoraj. Jak wstałam wystraszylam się, że Misio nie żyje, tak mocno spał. Dzisiaj nawet na dworze ma problem, aby ustać na łapkach. Dotychczas, jak leżał miał łapki na bok, teraz prawa ma wzdłuż ciała. 

Zaglądam do Misiulka a tu smutna wiadomość , Misiulku nie poddawaj się ... błagam , św.Franciszku pomóż pray.gif Gabi jestem cały czas z Wami

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Jolanta08 napisał:

Zaglądam do Misiulka a tu smutna wiadomość , Misiulku nie poddawaj się ... błagam , św.Franciszku pomóż pray.gif Gabi jestem cały czas z Wami

Dziękuję Jolu, nie jestem w stanie cieszyć się świętami, ani myśleć o czymkolwiek oprócz Misia. Serce pęka. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...