Jump to content
Dogomania

Misio już za TM. Żegnaj najcudowniejszy piesku. Dziękuję za wspólne 3 lata. Na zawsze zostaniesz w moim sercu!!!


Recommended Posts

Gabi, nie płacz, Misio jest koło Ciebie, tylko może wyglądać inaczej. Olka mojego długo czułam na spacerach jako dużego, spokojnego, ciemnego psa, szedł ze mną bezgłośnie, niewidoczny dla nikogo. A przedtem, przed Tęczowym, był małym łaciatym kundelkiem. Najdroższym.

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, rozi napisał:

Gabi, nie płacz, Misio jest koło Ciebie, tylko może wyglądać inaczej. Olka mojego długo czułam na spacerach jako dużego, spokojnego, ciemnego psa, szedł ze mną bezgłośnie, niewidoczny dla nikogo. A przedtem, przed Tęczowym, był małym łaciatym kundelkiem. Najdroższym.

Wczoraj przed zaśnięciem miałam takie irracjonalne myśli, że ciemna noc, a Misio z daleka ode mnie, biedny, opuszczony.

Mam nadzieję, że był szczęśliwy przez te wspólne 3 lata.

To straszne, że te biedactwa są od nas tak bardzo zależne, zdane na łaskę i niełaskę.

Misio miał mnie, Melcię i Kajunię, a tysiące psiaków i kociaków odchodzi w zapomnieniu, w schroniskach, albo przykute łańcuchem do budy. To straszne

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Wszystko, co chciałabym powiedzieć brzmiałoby bardzo pusto. :( Powiem tylko tyle:
Gabi, dziękuję Ci, że dałaś Misiowi 3 lata prawdziwego, szczęśliwego życia przy boku Osoby, która była całym jego światem. Dziękuję, że dostał możliwość poznać czym prawdziwe człowieczenstwo jest.
Dziękuję, że byłaś przy nim przy odchodzeniu i nie pozwoliłaś mu dłużej cierpieć.
Jestem pewna, że się spotkacie po drugiej stronie i Misio wtedy Ci podziękuję - bo wierzę, że wtedy nie będzie barier gatunkowych w porozumiewaniu się.

Przytulam Cię najmocniej jak tylko potrafię.

Podpiszę się tylko pod słowami Justynki. 

Tyle już zostało napisane,że nic więcej nie muszę.

Trzymaj się Gabi.

Byłaś dla niego całym światem, rajem na ziemi.

Teraz już radosny, bez bólu biega za TM

Misiaczku [*]

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz serdecznie dziękuję Wam za obecność i słowa otuchy.

Jest smutno i pusto bez Misia.

Trudno jest za nim nie tęsknić.

Ponieważ tak wiele piesków czeka na pomoc, a ja nie jestem w stanie żadnego wziąć zrobiłam bazarek cegiełkowy dla staruszka Duszka.

Kochani sympatycy Misia zapraszam serdecznie na bazarek:

Bazarek cegiełkowy dla staruszka, który w schronisku nie ma żadnych szans. Do 05. 05.2019 godz.20.00

Duszek prosi o pomoc

Zobaczcie jaki biedak

 

1.jpeg

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Zaglądam na wątek i bardzo mi smutno ...:(

 

5 godzin temu, ania75 napisał:

Trzymaj się Gabrysiu 

 

22 minuty temu, Onaa napisał:

Misiu [*] :(. Bardzo mi przykro Gabrysiu :(.

 

Dzięki dziewczyny!!!

Tak bardzo brakuje mi Misiunia!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Gabi nie wiem jak się to stało, że nie było mnie tu tak dawno. To ten ciągły brak czasu, ciągły pośpiech. Ech... Domyśliłam się z akcji na wątku maleństw Basi, że Misiaczek jest już za TM :(   

Przytulam Gabrysiu kochana   

743842700_wspczucie.png.00b537c875b5867e8dcf0e20252e7d73.png       znicz-pamieci1.jpg.bac9bf5849f60af2e648df0c51ce5ab9.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

                                                                          

                                                                                      oplatek.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...