Jump to content
Dogomania

Misio już za TM. Żegnaj najcudowniejszy piesku. Dziękuję za wspólne 3 lata. Na zawsze zostaniesz w moim sercu!!!


Recommended Posts

Dnia 18.02.2019 o 20:22, kiyoshi napisał:

ojej...dopiero teraz doczytałam, że zmieniłaś prace. Mam nadzieje, że nowa koleżanka jednak Ci odpuści jak Cie lepiej pozna i zobaczy, że jesteś w porządku babka ;)

Ja tez mam ostatnio takie przezycia w pracy...moja najlepsza koleżanka odeszła na emeryture i strasznie mi cięzko bez niej :( strasznie źle zniosłam to rozstanie, duzo gorzej niż nawet myślałam że może być....i pewnie nowa koleżanka też czasem myśli, że nie jestem za miła...

 

 

Przepraszam, że na tym watku spytam, ale jaką karmę polecacie dla psiaka z podejrzeniem chorej trzustki??

 

Izuniu, odpukać, ale w pracy już lepiej.

Oby nie było gorzej, no i wypłata na koncie, a nie tak jak w poprzedniej firmie system ratalny i do ręki.

Zaraz uzupełnię Misiowe finanse.

Dzisiaj rano znosiłam Misiunia ze schodów i bidulek się załatwił.

Trochę kupki wylądowało na mnie, a trochę na schodach.

Szedł taki jeden debil  komentuje, a ja do niego grzecznie, żeby się nie czepiał, bo zaraz posprzątam.

Dlaczego ludzie muszą być tak cholernie upierdliwi?

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Skąd ja to znam ? któregoś dnia moja Sisi robiła kopkę pod latarnią a przechodząca obok kobieta pyta ,ciekawe kto to posprząta, no to się jej zapytałam ,czy jest to pytanie retoryczne bo chętnie służę woreczkiem.

Mizianko dla Misiulka i miłej soboty

 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Jolanta08 napisał:

Skąd ja to znam ? któregoś dnia moja Sisi robiła kopkę pod latarnią a przechodząca obok kobieta pyta ,ciekawe kto to posprząta, no to się jej zapytałam ,czy jest to pytanie retoryczne bo chętnie służę woreczkiem.

Mizianko dla Misiulka i miłej soboty

 

Ja też kiedyś zapytałam faceta, czy chcę mnie wręczyć i zebrać? Nawzajem Jolu miłej soboty i buziaczki dla Sisi. 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Gabi79 napisał:

 

Dlaczego ludzie muszą być tak cholernie upierdliwi?

 

Bo odzywają się zazwyczaj ci co sami nic nie robią.I gdyby pyska nie otworzyli to by pewnie z tego wszystkiego pękli ;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Bo odzywają się zazwyczaj ci co sami nic nie robią.I gdyby pyska nie otworzyli to by pewnie z tego wszystkiego pękli ;)

Całkiem możliwe,  że pękli by

Szkoda zdrowia na takie kanalie

Paragony za Misiowe tabletki:

89.jpg

120.jpg

Link to comment
Share on other sites

Witaj Gabi79!

Przywitałaś mnie razem z kiyoshi i b-b przecieź.:-)

To ja tak jakoś bez powitania się pojawiłem - przepraszam, ale wolałem tak po cichu trochę sobie poczytać i z Wami pobyć :-)

Proszę pogłaskaj Misia w moim imieniu:-)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, b-d napisał:

Witaj Gabi79!

To ja tak jakoś bez powitania się pojawiłem - przepraszam., ale wolałem tak po cichu trochę sobie poczytać i z Wami pobyć :-)

 

Bardzo mi miło, że zainteresowała Cię historia Misiunia i nie masz za co przepraszać.

 

Misiunio to kochany, słodki, troszkę sfatygowany życiem staruszek.

Proszę zaglądaj do Nas częściej.

Pozdrawiam serdecznie!!!

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Gabi79 napisał:

Bardzo mi miło, że zainteresowała Cię historia Misiunia i nie masz za co przepraszać.

 

Misiunio to kochany, słodki, troszkę sfatygowany życiem staruszek.

Proszę zaglądaj do Nas częściej.

Pozdrawiam serdecznie!!!

Gabi, czytałem historię Misia chyba jeszcze zanim się zarejestrowałem. Wiem, że Misiu miał nosa, bo wybrał sobie Ciebie - osobę o tak wielkim sercu. :-) 

Powodzenia i zdrówka życzę Tobie i Twojej gromadce :-)

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-d napisał:

Gabi, czytałem historię Misia chyba jeszcze zanim się zarejestrowałem. Wiem, że Misiu miał nosa, bo wybrał sobie Ciebie - osobę o tak wielkim sercu. :-) 

Powodzenia i zdrówka życzę Tobie i Twojej gromadce :-)

 

 

Bardzo dziękuję w imieniu swoim i całej gromadki psio-kociej. Ciekawa jestem co Cię skłoniło do rejestracji na Dogo. To bardzo cieszy, bo wiele osób niestety stąd "uciekło" 

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, Gabi79 napisał:

Bardzo dziękuję w imieniu swoim i całej gromadki psio-kociej. Ciekawa jestem co Cię skłoniło do rejestracji na Dogo. To bardzo cieszy, bo wiele osób niestety stąd "uciekło" 

Czytywalem czasem tutaj coś  wczesniej. A sama rejestracja? Chciałem przelać na szczeniaczki chore na parwo.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
9 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Witaj Misiątko w pierwszy wiosenny dzień , przesyłam mizianka dla gromadki a wszystkim życzenia miłego dnia

Jolu, jak ja się cieszę, że zaglądasz do Misiunia!!!

Wpłynęła kolejna dyszka od Ciebie, a od Anecik Misio dostał 20 tabl. Cardisure, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję.

Misio właśnie jadł przed chwilą smaczka, a gdy kawałek smaczka mu upadł Kajunia w mgnieniu oka owy kawałek porwała i zjadła.

Bidulek kochany nie wiedział, co się stało.

Misio ma bardzo suche poduszeczki, może powinnam mu je czymś smarować, ktoś ma jakieś rady?

Będę ogromnie wdzięczna

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, b-b napisał:

Ja używałam zwykłej wazeliny. 

 

 

7 godzin temu, b-b napisał:

Ja używałam zwykłej wazeliny. 

 

Dzięki Bogduniu za podpowiedź i dzięki, że tak jak Jola i kilka innych osób zagladasz do Misiunia. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Można też Misiowi smarować różnymi balsamami i kremami do pielęgnacji opuszek łap - te na bazie aloesu, gliceryny, lanoliny są dobre. Na rynku jest sporu wybór, tylko czytaj uważnie skład :).

Nie wiem czy Misio ma zarośnięte opuszki łap - jeżeli tak, przydałoby się przyciąć sierść między opuszkami.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2019 o 09:45, Tyś(ka) napisał:

Można też Misiowi smarować różnymi balsamami i kremami do pielęgnacji opuszek łap - te na bazie aloesu, gliceryny, lanoliny są dobre. Na rynku jest sporu wybór, tylko czytaj uważnie skład :).

Nie wiem czy Misio ma zarośnięte opuszki łap - jeżeli tak, przydałoby się przyciąć sierść między opuszkami.

Dziękuję Tysiu za wskazówki!!!

Jeśli chodzi o sierść między opuszkami to Misio ma przyciętą.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Mysza2 napisał:

Gabuniu, spróbuj najpierw zwykłą wazeliną.

Dzięki Eluś za podpowiedź

13 minut temu, Poker napisał:

Jakie leki bierze Misio , bo  mam do oddania te z podpisu.

Misio bierze Cardalis, Cardisure i Hepatiale Forte

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...