Jump to content
Dogomania

Azunia i Kubuś ze schroniska w Chorzowie mają wspaniałe domki!!!


Recommended Posts

Ależ superowa niespodzianka!

Azuniu, życzę Ci samych szczęśliwych dni w Twoim własnym Domku!

Myszko,Agusiu -Gratuluję wytrwałości w poszukiwaniu domku! Widząc nieustanne ogłoszenia wierzyłam,że kiedyś Wam i Azuni musi się udać.

Bardzo,bardzo się cieszę!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Już wróciłam. Domek jest super. Sunia zapatrzona w swoich ludzi  i widać ,że oni też ją kochają. Warunki ma bardzo dobre.  jest wybiegana na wałach nad Odrą. Uwielbia ganiać za patykami. Jest przyjazna do wszystkich ludzi i psów. Nie maja z nią żadnych problemów.

Odebrałam ją jako spokojną , bardzo zrównoważoną , łagodną i przyjazna sunię. Oby było więcej takich adopcji.

Mam zdjęcia , które wkleję jak zgram z komórki.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Poker napisał:

Już wróciłam. Domek jest super. Sunia zapatrzona w swoich ludzi  i widać ,że oni też ją kochają. Warunki ma bardzo dobre.  jest wybiegana na wałach nad Odrą. Uwielbia ganiać za patykami. Jest przyjazna do wszystkich ludzi i psów. Nie maja z nią żadnych problemów.

Odebrałam ją jako spokojną , bardzo zrównoważoną , łagodną i przyjazna sunię. Oby było więcej takich adopcji.

Mam zdjęcia , które wkleję jak zgram z komórki.

Jak dobrze czytać takie wieści!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ponieważ wizyta poadopcyjna potwierdziła, że u Azuni wszystko gra, chciałyśmy pozostałą na jej koncie kwotę 104 zł przekazać dla staruszka Lisia:)

Bardzo dziękujemy Kasi za opiekę nad Azunią w DT, oraz za to, za BDT w październiku.

Bardzo dziękujemy Poker za wizytę.

Bardzo dziękujemy wszystkim kibicującym Azuni, pomagającym finansowo, kupującym fanty na bazarkach:)

milosc25_(www.e-gify.pl).gif.67df367018afd5036c1c1dd503b312ef.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...