Jump to content
Dogomania

Azunia i Kubuś ze schroniska w Chorzowie mają wspaniałe domki!!!


Recommended Posts

4 godziny temu, mdk8 napisał:

Devonek/Waldek  jeden z moich podopiecznych od grudnia jest w DS i to na zawsze :) dlatego chciałam podzielić pieniądze , które zostały na jego koncie i podarować 100,- Azuni . Poproszę o nr. konta na które mam przelać pieniądze i potwierdzenie na wątku Devonka jak dotrą. 

Gosiu, ślicznie dziękujemy Tobie i wszystkim sponsorom Waldka milosc25_(www.e-gify.pl).gif.aaa8f4d166edc2805980ce6c1faf6b6c.gifmilosc25_(www.e-gify.pl).gif.aaa8f4d166edc2805980ce6c1faf6b6c.gifmilosc25_(www.e-gify.pl).gif.aaa8f4d166edc2805980ce6c1faf6b6c.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2018 o 20:06, elik napisał:

Azulkowy domku, gdzie jesteś ? Odezwij się wreszcie!

Był dzisiaj jeden telefon, dzwonił pan, bardzo ciężko się było dowiedzieć czegokolwiek bo odpowiadał półsłówkami.

Nie za dobrze brzmiał, ale zaproponowałam wizytę, ewentualnie odwiedziny u Azuni, no i skończyło się tradycyjnie,

że się zastanowi i zadzwoni jeszcze raz, no i cisza.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Mysza2 napisał:

Był dzisiaj jeden telefon, dzwonił pan, bardzo ciężko się było dowiedzieć czegokolwiek bo odpowiadał półsłówkami.

Nie za dobrze brzmiał, ale zaproponowałam wizytę, ewentualnie odwiedziny u Azuni, no i skończyło się tradycyjnie,

że się zastanowi i zadzwoni jeszcze raz, no i cisza.

jezu...i po co tacy ludzie w ogóle dzwonią:(

Strasznie smutno że Azunia nadal bez domku:( wiem, że ELunia walczysz jak lew- mnóstwo ogłoszeń i to zaprocentuje gdzieś kiedyś....szkoda, że nie dziś, ale...może jutro...;)

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, kiyoshi napisał:

jezu...i po co tacy ludzie w ogóle dzwonią:(

Strasznie smutno że Azunia nadal bez domku:( wiem, że ELunia walczysz jak lew- mnóstwo ogłoszeń i to zaprocentuje gdzieś kiedyś....szkoda, że nie dziś, ale...może jutro...;)

 

Fakt, to smutne.

O koteczki też same głupie telefony.

Oby ta zła passa się skończyła.

Link to comment
Share on other sites

Jejku przepraszam ale coś mi DOGO szwankuje...

Wczoraj tez miałam telefon o Azunie, ale to jakaś masakra już przez telefon.

Pan oddał swojego psa jak zmieniał mieszkanie.

Musialam po chwili skończyć, powiedziałam, ze oddzwonię i już nie odebrał telefonu.

Gdzie Ci normalni,kochający zwierzaki ludzie...

Coś nasze gadzinki nie maja szczęścia. 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Mysza2 napisał:

Był dzisiaj jeden telefon, dzwonił pan, bardzo ciężko się było dowiedzieć czegokolwiek bo odpowiadał półsłówkami.

Nie za dobrze brzmiał, ale zaproponowałam wizytę, ewentualnie odwiedziny u Azuni, no i skończyło się tradycyjnie,

że się zastanowi i zadzwoni jeszcze raz, no i cisza.

Lepiej, że nie dzwoni, bo chyba trzeba byłoby  odmówić.

12 godzin temu, AgusiaP napisał:

Jejku przepraszam ale coś mi DOGO szwankuje...

Wczoraj tez miałam telefon o Azunie, ale to jakaś masakra już przez telefon.

Pan oddał swojego psa jak zmieniał mieszkanie.

Musialam po chwili skończyć, powiedziałam, ze oddzwonię i już nie odebrał telefonu.

Gdzie Ci normalni,kochający zwierzaki ludzie...

Coś nasze gadzinki nie maja szczęścia. 

Masakra, oddał psa, bo zmieniał mieszkanie ?   przestraszony2.gif.7811f9323a0480e1e670286f941cc8fc.gif  I teraz dzwoni po kolejnego, zamiast odebrać tamtego ???

Nóż się w kieszeni otwiera na takie indywiduum 5a606c53a7ab0_zy4.gif.268f6b681bc78ada5efe8cc841bcd318.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
4 godziny temu, AgusiaP napisał:

Dzięki Kasiu za zdjęcia !

Cudne zdjęcia i cudna Azunia i nikt jej nie chce...

Całkowicie się z Tobą zgadzam Aguniu. I czemu nikt jej jeszcze nie zauważył, nie pokochał ???  :(

Moje psiaki też lubią jeść śnieg. Zabraniam im, ale one nic sobie z tego nie robią :)

IMG_0458.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...