Jump to content
Dogomania

Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!


bumel

Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZRman000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_6_218v.gif[/IMG][/URL]





[URL="http://www.smileycentral.com/dl/index.jhtml?partner=ZSzeb114_ZRman000&utm_id=7922"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb114&pp=ZRman000[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wpłynęło 50 zł Od Magdy K. z Tychów (Tych? przepraszam:oops:) Magdo ujawnij się na wątku - ktoś ty?;)

Kongo robi nam się ustawionym kawalerem:) 500 zł na koncie - nie w kij dmuchał;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

EDIT: po tym co przeczytałam pod spodem radzę chwilowo powstrzymywać się kolejnymi wpłatami - chyba, że ktoś zabobonny i wpłaci by nie zapeszyć;):evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Sama zadzwoniłam- szkoda czasu an czekanie;)
Adres bumel przekaze Weronice.
Z tego co sie wypytałam, to sa tam dzieci w wieku-8,6 i 4-w każdym badz razie coś koło tego-wiadomo jak to facet-nigdy nie wie;)
Mają także kota:diabloti: Młodą koteczkę- Kongo na koty nie zwraca uwagi, chodzi koło nich, jedynie jak uciekają to wiadomo,że goni:) Ale warto spytac o sterylke koteczki:diabloti: chyba ze to hodowlany okaz:eviltong:
Przez tel pan bardzo miły i rzeczowy...czekamy na wyniki wzyty:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']
Z tego co sie wypytałam, to sa tam dzieci w wieku-8,6 i 4-w każdym badz razie coś koło tego-wiadomo jak to facet-nigdy nie wie;)
[/quote]

Czy ja o facetach coś źle wyczytałem? :mad::angryy:

Czekamy na wyniki wizyty. Mam nadzieję żę będzie OK. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981']Ja się domyślam, ale tyle tutaj "nicków magdowych" się przewinęło,że nie mam pewności. :oops:[/quote]


Na stówke to nasza Magda222:lol:, wspominała parę dni temu, że wysłała przelew.

No właśnie, lepiej nie zapeszajmy!

[I]to dopiero ciekawe, post, który napisałam później, wskoczył jako wcześniejszy - masakra![/I]

Link to comment
Share on other sites

Mamy już adres. Weronika dostała na pv, właśnie z nią rozmawiałam i może uda się jej już dzisiaj odwiedzić domek:p


A propos kaski, to ja też jestem bardzo ciekawa, co to za Magda K:cool3:, która coś rzadko ostatnio do Konga i do nas na wątek zagląda.:lmaa:

Link to comment
Share on other sites

No i po zawodach:shake:. Wizyty nie będzie, bo i nie ma po co.

Student z Warszawy mocno naciągnął fakty. Okazało się, że domek wcale nie jest zainteresowany Kongusiem. Szkoda gadać...



[B][SIZE=3]Szukamy domku dalej![/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bumel']No i po zawodach:shake:. Wizyty nie będzie, bo i nie ma po co.

Student z Warszawy mocno naciągnął fakty. Okazało się, że domek wcale nie jest zainteresowany Kongusiem. Szkoda gadać...



[B][SIZE=3]Szukamy domku dalej![/SIZE][/B][/quote]

:smhair2::-x:mdleje::mdleje::mdleje:na litość Boską - ci ludzie są nienormalni :shake:

Link to comment
Share on other sites

ech..... Co za ludzie!!! Na wątku labkowym info było, że jakaś kobieta pozwoliła córce na buszowanie po allegro i tam mała wylicytowała labka którego oczywiście mamusia nie chciała.... Co za ludzie!!!!!! A pani podobno była wolontariuszką w schronisku....

Kongusiu!!! Dobrze, ze do tych ludzi nie trafiłeś!

Link to comment
Share on other sites

Magda K. to ja :evil_lol:
Przepraszam,że nie odwiedzałam Kongulka przez weekend :oops:
Ale za to mam taką informację:
Dziś zadzwoniła do mnie pani (Aniu wykrakałaś ;) ).Bardzo miła.Z okolic Zgorzelca.Mieszkają na wsi.Mają domek z ogródkiem.Kongo mieszkałby w domu,ale ogródek byłby do jego stałej dyspozycji.Pani ma w tym samym domu sklepik,gdzie pracuje,więc Kongo byłby cały czas z nią.Gdyby wyjeżdżała gdziekolwiek to naszym księciem zajęłaby się sąsiadka,która na ten czas wprowadza się po prostu do niej do domu.Bardzo jej się Kongo spodobał.Mieli psa 15 lat,ale niedawno odszedł...Bardzo go kochali i Kongo jest do niego podobny.O piesku,który odszedł wyrażała się z wielkim uczuciem.Aż łzy ją dławiły...Zgadza się na wszystkie wizyty przed i poadopcyjne oraz na podpisanie umowy.
Szukamy kogoś z okolic Zgorzelca do wizyty przedadopcyjnej.
Tak kochane cioteczki? :)

[B]Edit:wysyłam właśnie PW do osób ze Zgorzelca i z Bolesławca (bo blisko) w sprawie wizyty przedadopcyjnej ...i co mi wyskakuje?!Jedna ze sponsorek Kongulka-magda z. jest z Bolesławca!!!!! Madziu,czy mogłabyś pomóc?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Trzymam kciuki mocno !

Coś mi się wydaje że po zimie na wiosnę coś się ruszyło z adopcjami psiaków :) ![/quote]

Ale ruch u Kongula! Dziwne, bo przed świętami ludzie zwykle pozbywają się psów. W ramach porządków przedświątecznych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...