Jump to content
Dogomania

Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!


bumel

Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magda z.']dzieki bumel za podesłanie linku, ja moge wpłacic na razie 15zł, ale jeszcze bez deklaracji [/quote]


Wielkie dzięki Madziu! Twój gest znaczy o wiele więcej, niż może Ci zdawać...to daje energię na dalsze działanie i nadzieję na szczęśliwy finał...

Moje największe marzenie - móc go wreszcie zabrać ze schroniska... Mam już dogadanego kumpla, który robi super zdjęcia. Zrobimy Kongusiowi piękną sesję, w ślicznych kolorowych bandamkach od Pinczerki "Szukam domu".

A potem nie spocznę, aż Kongo nie będzie miał ogłoszenia na każdym możliwym portalu, w gazetach, oblepię nimi stolicę:cool1:

Musi się udać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07'] ja narazie moge wpłacić na psiaka 30 zł w tym m-cu[/quote]

Pięknie dziękujemy:loveu:! Na razie Kongo czeka w kolejce do hoteliku i nie wykluczone, że to czekanie się przedłuży do nastepnego miesiąca, czy wtedy ta deklaracja też będzie aktualna?

[quote name='Dogo07'] i proszę wpiszcie jego imię do tytułu wątku [/quote]

da się zrobić, w ogóle jak są jakieś sugestie co do tytułu czy też treści pierwszego postu, to mówcie śmiało, to mój pierwszy raz:p

[quote name='Dogo07'] no i jakieś zdjecia fajne miłe dla oka i czułe dla serca by sie przydały [/quote]

Główny powód, dla którego Konga trzeba wyciagnąć ze schroniska, to agresja jego kolegów z boksu. Drugi powód ściśle wiąże się z pierwszym - wolontariuszka, która robi tyskim psiakom zdjęcia, obawia się, że wyprowadzenie Konga na zewnątrz i po zrobieniu zdjęć jego odstawienie do boksu pełnego zazdrosnych kolegów, mogłoby sie skończyć tragicznie. Lepiej nie ryzykować...Stąd zdjęcia są jakie są...także na nowe zdjęcia przyjdzie pewnie poczekać, aż wyciągniemy Konga ze schroniska...

[quote name='Dogo07'] a czy psiak był już gdzieś ogłaszany ? [/quote]

Poprzedni wątek pieska miał ponad rok, Kongo miał robione ogłoszenia na wielu portalach, część z nich jest jeszcze aktualna, ma też aktualne allegro i na razie nic...niestety z takimi zdjęciami jego ogłoszenia giną w tłumie innych:shake:

Link to comment
Share on other sites

moje 30 zł bedzie czekac na Konga - jak dacie znać to na niego wpłacę :)
a tak w ogóle to w jakim schronisku jest psiak - w Tychach?
i gdzie będzie w hoteliku ?

a jeśli chodzi o ogłoszenia to rozumiem, że w gazetach nie był ogłaszany

Link to comment
Share on other sites

Basia1968:loveu:, Marlena:loveu: ah, jakoś ten tarnobrzeski klimat najmilszy mojemu sercu:-), miło było Was poznać, choć tylko wirtualnie...tak dzielnie walczyłyście o Homerka i dzisiaj ten wspaniały Łaciatek szczerzy się do nas ze swojej własnej kanapy:lol:

Wierzę, że gdzieś tam na Konga czeka to samo szczęście:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']moje 30 zł bedzie czekac na Konga - jak dacie znać to na niego wpłacę :)
a tak w ogóle to w jakim schronisku jest psiak - w Tychach?
i gdzie będzie w hoteliku ?

a jeśli chodzi o ogłoszenia to rozumiem, że w gazetach nie był ogłaszany[/quote]

Dogo07, jeszcze raz dziękujemy bardzo za pomoc!

Kongo przebywa w tyskim schronisku, w sprawie hoteliku podążyłyśmy śladem Timusia z tego samego schroniska i zarezerwowałyśmy hotelik u Wiosny ale tam utworzyła się dość spora kolejka piesków w potrzebie.

Dlatego Kongo równolegle oczekuje też na miejsce tutaj:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-dla-psow-brodnica-woj-kuj-pom-niesiemy-pomoc-dogomaniackim-psiakom-126059/[/URL]

Z tego, co orientuję się, w gazecie nie miał żadnych ogłoszeń

Link to comment
Share on other sites

Piękny nowy banerek na Konguś...aż się łezka w oku kręci jak na niego patrzę, tkwi za kratami:placz::-(:placz:
Wkurzam się:angryy:, bo nie mogę banerka Kongusia wkleić do swojej sygnatury, bo coś mi tam wyskakuje info, że mam ich za dużo:roll: ale ja mam tylko 3 a inni maja po 4 i 5 i nic:roll: ja tego nie czaję:placz::oops:

Boże, oby tylko udał się do z tego schronu wydobyć i do hoteliku wcisnąć:roll: Kiedy będzie to możliwe? Wtedy podrzucę jakiś "grosik";) niestety jednorazowo:oops: bo teraz mam dużo deklaracji stałych i trudna sytuacje z Dropkiem:-( łaciaty w banerku u mnie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Bico, mnie to mówisz?

Rany boskie, dzień mnie na dogo nie było, a tu taki ruch! Trudno, pieski pieskami, a pobabciować czasem muszę!

bumel, jesteś niesamowita! Jasna cholera, 100 zł brakuje? Ja już więcej nie mogę! Zaraz, może syna zwerbuję. Skoro córcia ma być dogomanką!

bumerang, sesja zdjęciowa może, ale nie musi zdziałać cudów. Timo nie miał, jego pychol zza krat zdziałał cuda. Rzeszowskie psiaki mają najwspanialsze sesje - zdjęcia mati są nieziemskie wprost. I co? I nic! Liczy się przypadek, łut szczęścia, może właśnie to spojrzenie zza krat?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Bico, mnie to mówisz?[/quote]

[B]Kurcze, Agata faktycznie, ja to nie mogę narzekać:splat::splat::splat:[/B]
te "neony" faktycznie "uderzają" tylko w psy w potrzebie, bo nie można, przez czyjś innym podlinkowany baner, wejść na wątek jakieś psiej bidy, nie można prze ten "neon" też żadnej bidy propagować na dogo, dzięki swoim wpisom na wątkach...bezsens:roll:
no i zaraz ja dostane za ten post taki właśnie "neonik":roll::razz::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']Wieczorowa porą mocno sciskamy czekoladową łapę!

A czy nie znajdzie się jakiś wolontariusz dla Konga???? Żeby go wyprowadził na świat bez krat? Moze ktoś mieszka w pobliżu?[/quote]

Uwierz mi,że gdyby była taka możliwość Kongo już dawno byłby poza schroniskiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...