Jump to content
Dogomania

Sindi - 2 letnia piękność ma swój DS w Odolanowie.Sindi po 2-latach wraca z adopcji.Sindi 11.10.18 ma DS w Bolesławcu.


Anula

Recommended Posts

Bogusiu...nie chciałam się wtrącać w Wasze decyzje, ale od poczatku uważałam, że powinnyście tam dać Sindi.

Miałam przyjemność dwukrotnie rozmawiać z Panem- to bardzo kulturalny i wrażliwy człowiek. Nasza Kama nie pasowała tam ze zwględu na bliskie sąsiedztwo ruchliwej drogi- Kama panicznie boi się samochodów i każde wyjście do ogrodu przez jakis czas byłoby dla niej traumą (która tez spotęgowałaby skłonności uciekinierskie). Pan zgodził się ze mną, że rozumie moja decyzje odmowna na adopcje Kamy wyłacznie ze względu na dobro psa.

Myślałam od samego początku o tym domu pod kątem Sindi. Myśle, że będzie tam szczęsliwa. Wiem, że Panu zalezało tez na piesku z którym mógłby wyjść poza teren na spacer (z Kamą nie byłoby takiej opcji być może nigdy, z Sindi będzie mógł spacerować)

Jestem szczęśliwa że dałyście szanse. Wierze, że to będzie dobre miejsce dla suni i mocno kibicuje zarówno jej jak i tym ludziom.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Bogusiu...nie chciałam się wtrącać w Wasze decyzje, ale od poczatku uważałam, że powinnyście tam dać Sindi.

Miałam przyjemność dwukrotnie rozmawiać z Panem- to bardzo kulturalny i wrażliwy człowiek. Nasza Kama nie pasowała tam ze zwględu na bliskie sąsiedztwo ruchliwej drogi- Kama panicznie boi się samochodów i każde wyjście do ogrodu przez jakis czas byłoby dla niej traumą (która tez spotęgowałaby skłonności uciekinierskie). Pan zgodził się ze mną, że rozumie moja decyzje odmowna na adopcje Kamy wyłacznie ze względu na dobro psa.

Myślałam od samego początku o tym domu pod kątem Sindi. Myśle, że będzie tam szczęsliwa. Wiem, że Panu zalezało tez na piesku z którym mógłby wyjść poza teren na spacer (z Kamą nie byłoby takiej opcji być może nigdy, z Sindi będzie mógł spacerować)

Jestem szczęśliwa że dałyście szanse. Wierze, że to będzie dobre miejsce dla suni i mocno kibicuje zarówno jej jak i tym ludziom.

Dziękuję Izuniu za Twój wpis,który jeszcze bardziej utwierdza nas,że zrobiłyśmy dobrze :) Czasami podejmie się zbyt pochopną decyzję ale jeżeli komuś zależy na psiaku, jak to było w tym przypadku,to spróbuje o niego zawalczyć.Pan nie odpuścił, więc warto było bardziej dogłębnie dowiedzieć się "dlaczego"  ? :)

Będę z p.Cezarym w kontakcie i mam też obiecane zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Tola napisał:

A ta pani z 2 yorczkami zrezygnowała?

Z tą Panią rozmawiałam ale jednak nie bardzo widzimy w tym domu Sindi.Po za tym z Panią,która jest ponoć w domu bo tylko dorywczo czasami pracuje jest jakiś ciężki kontakt.Wczoraj próbowałam się dodzwonić aby zrobić wywiad, to nie odbierała.Dzisiaj dopiero za którymś razem się dodzwoniłam,a gdy znowu po kilku godzinach próbowałam aby powiedzieć,że Sindi jednak pojedzie do innego domu, to też bez skutku....Skoro to teraz już jest takie trudne, to co by było po adopcji...

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, b-b napisał:

Cieszę się i też jakoś wierzę, że dobrze zrobiłyście Dziewczyny dając Panu szansę :)

 

Przewałkowałyśmy kilkakrotnie adopcję naszej Sinduni do tego domku.To nie była szybka decyzja  na tak ale porządnie przedyskutowana i przemyślana na wszystkie strony.Także w podjęciu decyzji pomogła nam Poker za co jesteśmy jej bardzo wdzięczne.Doszłyśmy do wspólnego zdania,że Sindi trafi w bardzo zbliżone warunki jakie miała w poprzednim DS tj.dom bez dzieci,dom z ogrodem z możliwością wyjścia w każdej chwili na ogród i z panią,którą Sindi bardzo potrzebuje.W przypadku nowego domu to tylko dochodzi syn Państwa jeżeli chodzi o domowników.Natomiast gdyby trafiła do bloku i do młodych ludzi z dziećmi by musiała się bardzo przestawić.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Anula napisał:

Przewałkowałyśmy kilkakrotnie adopcję naszej Sinduni do tego domku.To nie była szybka decyzja  na tak ale porządnie przedyskutowana i przemyślana na wszystkie strony.Także w podjęciu decyzji pomogła nam Poker za co jesteśmy jej bardzo wdzięczne.Doszłyśmy do wspólnego zdania,że Sindi trafi w bardzo zbliżone warunki jakie miała w poprzednim DS tj.dom bez dzieci,dom z ogrodem z możliwością wyjścia w każdej chwili na ogród i z panią,którą Sindi bardzo potrzebuje.W przypadku nowego domu to tylko dochodzi syn Państwa jeżeli chodzi o domowników.Natomiast gdyby trafiła do bloku i do młodych ludzi z dziećmi by musiała się bardzo przestawić.

tak,  ja też dokładnie tak samo to widze...to są bardzo zbliżone warunki, osoby...

Bądźcie dobrej myśli dziewczyny. Mimo że cięzko to ludziom musimy ufać, nie ma innej opcji, jesli chcemy psiaki wyadoptować. W przypadku tego domu wizytatorka wydała równiez bardzo dobrą opinie. Rokowania są bardzo dobre, wierzmy, że Sindi będzie tam szczęśliwa juz na zawsze :)

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Sindi została dzisiaj wykąpana, zaszczepiona na wirusówki,a waży 14,5kg, więc ma nadwagę.Ponieważ termin zabiegu czyszczenia zębów miał być dopiero na 30.10 ustaliłam z Panem,że dokona tego już w Bolesławcu.Będzie o tym wzmianka w umowie p/a.Pan Cezary jest umówiony z Hanią po odbiór Sindi w czwartek na godz. 10.Wczoraj miał zamówić adresówkę i kupić karmę Brit.

Ten tydzień jest wyjątkowy, bo Hania wyprawia do domków aż 4 sunie: Sindi,Nutkę.Vanilkę i Pralinkę :) Kciuki bardzo potrzebne!

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z p.Cezarym i choć były zakłócenia na linii to udało mi się dowiedzieć,że Sindi jest wspaniała i od razu skradła serca wszystkim domownikom.Po przyjeździe pozwiedzała ogród a później dom.Zjadła trochę suchej karmy ale  bardziej jednak pasuje jej mokra.Przychodzi po głaski i jest bardzo,bardzo przytulaśna :) Nie widać aby była zbyt zestresowana,a domownicy dokładają wszelkich starań aby czuła się u nich jak najlepiej :) Z tego co zrozumiałam to p.Cezary kontaktował się z wetką w sprawie czyszczenia zębów ale trzeba jednak odczekać po szczepieniu ok 3 tygodnie więc zabieg będzie w listopadzie.

Będę dzwonić w niedzielę i mam nadzieję,że będzie już lepiej słychać i będę mogła normalniej porozmawiać...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...