Jump to content
Dogomania

Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !


Recommended Posts

4 godziny temu, konfirm31 napisał:

Widzę,  że  i Ciebie zimno wygnało do domu.   Twoja malizna,  jest naprawdę mała.  Lerka,  to przy niej olbrzym ;).  Mnie też psy budzą o tej porze.  Pewnie świta i ruch jest większy. A jak spacerujecie?  Cała trójka na smyczy,  czy ktoś luzem? 

Jak wychodze sama to Dyzia i Lukę prowadzę na jednej smyczy z rozdzielaczem. troche kłopotliwe.

Byle do Psiej Łączki, potem puszczam luzem mijajac slalomem niebezpieczne psy (np.yorki, które Dyzio atakuje).

Wracają luzem, bo nie mogę się teraz schylać. To trochę ryzykowne, bo koty, samochody i inne psy. Ale trudno, może minie.

A Mała cały czas na długiej smyczy. Ona jest strachliwa (a nie wyglądała) i boję się, że gdzieś poleci, albo wpadnie pod samochód.

A wieczorem z TZ-em na trzy smycze po osiedlu.

3 godziny temu, elik napisał:

I ja wróciłam do miasta, bo zimno się zrobiło okrutne i od Raby ciągnie wilgocią.  Poza tym trochu głupio płacić za ogrzewanie w dwóch miejscach, a korzystać z ciepła tylko w jednym :)

I jesienią na wsi tak smutno. Dzień krótki, nie ma dokąd pójść. Ile można siedzieć w ogrodzie.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Mazowszanka13 napisał:

. . .

I jesienią na wsi tak smutno. Dzień krótki, nie ma dokąd pójść. Ile można siedzieć w ogrodzie.

 

Ja  będę jeszcze musiała kilka razy wrócić, żeby przygotować kwiaty i krzewy do zimy, ale to tylko na kilka godzin.

Znowu całą zimę będę marzyć o powrocie na działkę :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A sześciomiesięczna (?) Łezka ma cieczkę !

Teoretycznie można sterylizować po trzech miesiącach.

Ale ona za te trzy miesiące nadal będzie dzieciakiem, nie będzie miała jeszcze roku. Niektórzy mówią, że to za wcześnie.

Co sądzicie? Czy to nie za wcześnie na ciachanie czy jeszcze poczekać ?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, konfirm31 napisał:

Ja jestem za poczekaniem.  Lerka miała iść do adopcji,  więc była sterylizowana w 3 miesiące po swojej chyba(?) pierwszej cieczce .  Jest bardzo  dziecinna i może ta jej ogromną skłonność do tycia,  też ma taką przyczynę? Dzisiaj bym odczekała. 

 

Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Niby lekarze w gabinecie mówią że nie ma różnicy - ale w szkole mnie uczyli żeby poczekać i ciachać po pierwszej cieczce... ja bym poczekała. Z tymczasami jest inaczej - nie zawsze jest czas aby czekać gdy szukamy domu - ale jak już w DS Łezia zostaje to bym poczekała :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Takie zdjęcia znalazłam w internecie na stronach poświęconych chichuachichua. Tylko uszy inne.

Piszą też, ze rasa ta ma skłonność do anomali anatomicznych (zwichnięcie rzepki).

Cholera, nawet prawa przednia łapka podobnie krzywo stawiana.

f4e560a576fc4c0agen.jpg

Jest też kopia babci Kulki. No i skąd na zabitej dechami wsi mazowieckiej takie geny ?

64b2be15f5aaf472gen.jpg

Inne umaszczenie, ale Kulka jak żywa.

03ce99c649aafa88gen.jpg

A tu Kulka w DS-ie tego lata na wakacjach.

8fd794fa16eca500gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, inka33 napisał:

Informacja z początku listopada:

http://warszawawpigulce.pl/uwaga-mieszkancy-kabatow-4-psy-w-ciezkim-stanie-po-spozyciu-trutki/

Uważajcie!!!

 

Pozdrowienia dla Was wszystkich! :)

 

Dzięki :) Czytałam na fb. Już tam nie chodzimy, a szkoda, bo aleja przepiękna.

A moje psy jak odkurzacze, nawet mała Łezka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...