Jump to content
Dogomania

Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !


Recommended Posts

Moje tez nie nadaja sie do lasu bo: trawa za wysoka, szyszki za duże a igły kłujące. Po 10min. trzeba je brać na ręce. Tak więc spacerujemy po drodze :) Małe psy maja swoje zalety ale niestety i wady. Noszenie dwa razy po 3kg. nie jest łatwe.

Link to comment
Share on other sites

Cegielenki od Was kto juz  sa u Mazowszanki

Wujko Radek cegielka zycia 10 zl dziekuje pieknie!juz na koncie Mazowszanki!

Ciocia Magolek cegielka zycia 10 zl dziekuje cudnie! juz na koncie Mazowszanki!

Ciocia Patrycja96 Z Dzieciaczkami Przekochanymi cegielki zycia 30  zl dziekuje slicznie! juz na koncie Mazowszanki!

Ciocia koja  cegielki zycia 30 zl dziekuje ogromnie! juz na koncie Mazowszanki!

 

Dzis Wysylam pieniazki za fanciki

dla laluni maluniej

 razem z kramiczku  za fantusie 68 zl

46 zl

6 zl

11 zl

5 zl

Ciociu Mazowszanko pozdrawiam ogromnie lapenki wszystkie

 jak dojda 68 zl

 to prosze potwierdz na bazareczku dziekuje   

 

Link to comment
Share on other sites

W sobotę widziałam Łezkę, ba! nawet miałam ją na kolanach :) Sierść niesamowita, jak puch (w porównaniu z moją Heską to niezwykłe doznanie....), ryjek pinczerkowaty, nóżka różnie, w zależności od nastroju psa :)

I w czasie naszej wizyty nie szczekała!! Zachodzę w głowę, skąd taka mieszanka wzięła się na wsi??

Link to comment
Share on other sites

Decyzja została podjęta. Łezka z nami zostaje. Spolegliwy TZ na wszystko się zgodził, tylko zażyczył sobie zmianę imienia.

Ma rację, imię Łezka jest za smutne, a przecież wszystko co najgorsze już jest za nią. Ale chwilowo nie mam pomysłu, wołam na nią Mała.

Jutro napiszę więcej.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Brawo  Zdjęcie:  Super decyzja dla Was wszystkich. Tak dla suni, jak i dla Was :)

8 lat temu przygarnęłam sunię po likwidacji pseudo schronu Ewy Biedrzyckiej i też chwilowo nie mając pomysłu na imie dla niej, wołałam na nią Mała. Tak wołam na nią do dzisiaj :)

 

Link to comment
Share on other sites

Pojechałam w zeszłym tygodniu na jeden dzień do Warszawy w sprawach urzędowych.

Ledwo ruszyłam spod domu już zaczęłam tęsknić za Łezką, a potem było coraz gorzej. Stwierdziłam, ze nie ma co się zastanawiać.

C.d.n
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Jej atutem jest wielkość, a właściwie jej brak.

Z moich dotychczasowych tymczasów jeszcze Lisio chwycił mnie mocno za serce, ale jako trzeci pies był za duży :(

Link to comment
Share on other sites

22 minut temu, Mazowszanka13 napisał:

Porobiło się coś z tym postem i nie mogę go edytować.

Dług wyzerowałam, tylko 250 zł za klatkę zostawiłam (spłacę bazarkiem).

Możliwość edytowania skryła się pod którymś zdjęciem. Spróbuj trafić i wykasować zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Ona chce się z nimi bawić, one ją olewają. Czasami jednak ją pogonią jak je zdenerwuje, ale bezzębnie.

Nie spodziewałam się po moich psach, że zaakceptują w domu szczeniaka.

Na spacerach w Warszawie odganiają z jazgotem podchodzące szczeniaki, szczególnie Dyzio.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...