Jump to content
Dogomania

Maszynka dla spaniela


VrednyGonz

Recommended Posts

Witam.

Potrzebuje porady odnosnie maszynki dla spaniela angielskiego. Jakas alternatywe do Mosera 1245, moze przedzial cenowy troche nizszy ale by takze byla dobra. Maszynka z Lidla niestety sie dlawi. Maszynka potrzebna do uzytku domowego dla jednego psa, podgalanie tylka, pyska, ewentualnie troche podwozia co by tak pies nie zasikiwal sobie podczas sikania, pies niewystawowy wiec nie wymagam jakiejs mega profesjonalnej maszynki, jezeli nie bedzie alternatywy to kupie Mosera 1245, ale jezeli jest cos tanszego rownie skutecznego to czemu by nie skorzystac :) 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nie zrozumielismy sie chyba. Nie prosze by pisano do mnie na PW z prosba o podanie numeru tel. by oswiecic mnie jak pielegnowac spaniela. Taka wiedze posiadam, przynajmniej na takim poziomie ktory uwazam za sluszny. Posiadam filcaka, pudlowke, trymer z Marsa, ale prosze o porade odnosnie maszynki, wiem ze Moser to dobra firma, kolezanka posiada model 1245, ale szukam cos tanszego co bylo by takze dobre i nie dlawilo sie na siersci psa. Nie potrzebuje ogarniania psa pod wystawe, bawienia sie w profesjonalne firanki u spanieli itp bo raz ze nie jest mi to potrzebne a dwa nigdy go nie wystawie bo jest kastratem :) wiec prosze o konkretne odpowiedzi. 

 

Jak sa jakies bledy to przepraszam, z telefonem ciezko jest sie ogarnac. 

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za odpowiedzi i rady, padlo na Mosera. Konkretnie model 1245. Kolezanka polecala jeszcze GTS888-C ale opiniami mnie maszynka nie urzekla. 

Czestotliwosc odpowiadania przez ludzi do tematow jest powalajaca, dziw, ze forum jeszcze stoi. 

Temat do zamkniecia.

Link to comment
Share on other sites

Nikt nie powiedzial ze bedzie strzyzony jak baran. Obserwujac pare tematow zauwazylem iz ma Pan wielki talent przemadrzania sie, pieniedzmi tez Pan nie szczedzi skoro ma Pan okulary za 1400 polskich cebulionow. Chyba miedzy innymi temu nie mialem ochoty podawac numeru bo nasluchalbym sie wywodow iz spanieli sie maszynkami nie tnie, a jak juz na upartego polecic jakas maszynke to pewnie bym uslyszal o jakims Andisie za blisko 1000zl. 

P.S Naleze do osob ktore jednak troche wola wpierw same poszukac, potem pytac, wiec forum troche przeczesalem :) 

Link to comment
Share on other sites

Niesluszna ocena ludzi... Mysle, ze odnosnie tego to powinien Pan zaczac od siebie, bo to Pan juz na samym starcie mnie nieslusznie ocenil piszac, iz spanieli nie strzyze sie jak baranow. By to napisac musial Pan wyrobic sobie o mnie zdanie myslac pewnie, ze przyszla na forum kolejna swiezyna ktora guzik o spanielach wie... 

I chwala Panu ze Pan nauczyl sie sam wszystkiego, ja niestety ale za 20 lat nie bede mogl tego powiedziec/napisac, bo na szczescie technika caly czas idzie do przodu ;) 

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko odpowiem , że namawiam na rozmowę ze mną i gwarantuję ,że rozmowa upłynie w  bardzo miłej atmosferze ,całkowita satysfakcja dla Pana.

Na tematy groomingu mogę rozmawiać godzinami. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...