Jump to content
Dogomania

Klatka czy trasporter materiałowy/wystawowy


Tola2016

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Od dosłownie kilku dni jestem szczęsliwą posiadaczką staffika z hodowli Jakard Wejherstaff . Pytań i problemów pewnie bedzie sporo póki co poradzcie mi proszę czy konieczna jest klatka metalowa dla niej do spanie ewent jak zostaje sama w domu czy może to być tzw trasporter wystawowy- materiałowy zamykany na zamki??? Niektórzy twierdzą, że moze go po prostu pogryśc , pytanie  czy jak bedzie do niego przyzwyczajona czy rzeczywiscie moze to "zjesć"

 

z góry dziekuję za pomoc

Magda

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

klatka nie jest konieczna jesli nauczysz psa zostawania w domu, ja trafiam na psa z lekiem separacyjnym (suka amstaffa) i wprowadziliśmy klatke ponieważ sucz strasznie nam mieszkanie demolowała gdy nikogo nie było, po odpowiednim wprowadzeniu klati nie bylo problemu z pozostawaniem w niej, a na chwile obecna klatka jest już złożona gdyż sucza oduczyła się niszczyć i może teraz kozystać z całego mieszkania gdy nas niema :) co do wersji materiałowej cóż wydostanie sie z niej dla stafika to moment, po prostu ją zdezintegruje jeśli będzie miał takie widzi mi się. Znajomi tez maja psy ras ttb i nie raz slyszalam jak to nawet klatka nie wytrzymała napięcia i pies się uwolnił bo wyłamał drzwiczki. Dużo zależy od sposobu wprowadzenia, dobrze wprowadzona klatka dziala cuda :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...