Jump to content
Dogomania

Malutki Rysiu ze szkolnego parkingu prosi o pomoc...


Recommended Posts

7 minut temu, Poker napisał:

To ja też teraz wpłacę za 5 miesięcy po 20 zł czyli 100 zł i jakiś bazarek zmajstruję.

Pięknie dziękuję Pokerku :) Na razie zbieram deklaracje  ale jak juz  zapadnie decyzja o zabraniu Rysia to uśmiechne się o obiecane pieniazki  :)

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Dusia-Duszka napisał:

Rysiek jest z mojej miejscówy.

Doskonale wiem, co to znaczy być na tym boisku samotnie :( 

Stówę jednorazowo wrzucę dla Rycha, bo swój chłop ze scyzorykowa jest.

Dziękuję Dusiu ogromnie :) Na pierwszym zdjęciu gdzie jest widoczny Rysiu na wielkim parkingu w tle widać ogrodzenie placu zabaw gdzie dzieci waliły śnieżkami w Dusię :(

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, milagros19853201 napisał:

Przypomina moja juz na TM ,MikE :-(BIEDULEK :-(

ZNIECZULICA TEZ W MIASTACH PANUJE 

NO PRZYNAJMNIEJ TAKICH JAK MOJ rodzimy Malbork 

łatwo dzikuska przekonac podsuwajac z odleglosci jakies smaczne kaski i samemu nie ruchomo z oddali obserwowac ,kolejnym razem manewr powtarzac z zmniejszaniem odleglosci

no przynnajmniej ja mialam stycznosc z taka metoda i zawsze dzialala

zapisza sobie wateczke i napewno bede zagladac i trzymac goraco z calych sil kciuki za psiaka aby nadzieja zamienila sie w lepsze zycie i dobry domek 

a czasowo chociaz jakis hotelik dla szkraba

Dzięki Milagros ...

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Gabi79 napisał:

Mortes, proszę opróżnij skrzynkę albo podaj mi adres mailowy.

Czy ktoś spisuje oferowane deklaracje?

Już opróżniam :) a w zasadzie to Krzysiu ;)

Gabi ja zapisuję tylko na chwilę musiałam wypuścić nasze stado ...;) Zaraz się pojawi w pierwszym poście :)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Mortes napisał:

Dziękuję Dusiu ogromnie :) Na pierwszym zdjęciu gdzie jest widoczny Rysiu na wielkim parkingu w tle widać ogrodzenie placu zabaw gdzie dzieci waliły śnieżkami w Dusię :(

To nie dzieci, tylko potwory!!!

Link to comment
Share on other sites

Przychodzę z zaproszenia Nadziejki.

Chyba jest wolne miejsce w Psiej Chacie k. Skierniewic (u papryki) ale widziałam, że ktoś już to proponował i cena okazała się za wysoka. Niestety znalezienie tańszego hoteliku to raczej marzenie ściętej głowy, nie jest też łatwo znaleźć miejsce tak "na już". Żadnego płatnego dt nie kojarzę, a bdt wszystkie raczej zapchane. Sama też nie bardzo mam jak pomóc...:(

Będę jeszcze myśleć, może coś mi przyjdzie do głowy.

Link to comment
Share on other sites

Teraz, Marysia O. napisał:

Przychodzę z zaproszenia Nadziejki.

Chyba jest wolne miejsce w Psiej Chacie k. Skierniewic (u papryki) ale widziałam, że ktoś już to proponował i cena okazała się za wysoka. Niestety znalezienie tańszego hoteliku to raczej marzenie ściętej głowy, nie jest też łatwo znaleźć miejsce tak "na już". Żadnego płatnego dt nie kojarzę, a bdt wszystkie raczej zapchane. Sama też nie bardzo mam jak pomóc...:(

Będę jeszcze myśleć, może coś mi przyjdzie do głowy.

Dziękujemy! Dziś pewnie psiak zostanie upchnięty do Białogonkowa ale kto zna sytuacje wie ze to jest rozwiązanie absolutnie awaryjne;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...