Jump to content
Dogomania

ogromny problem szczeniak yorka


Daria_13

Recommended Posts

Witajcie. W dniu wczorajszym na DT trafił do mnie 4 miesięczny szczeniak yorka. Psiak PODOBNO od urodzenia miał problemy z tylnymi łapkami, były wiotkie i nie umiał na nich ustać, potem doszło kręcenie się psa w kółko i przekrzywianie główki, "hodowczyni" psa zamiast uśpić to go oddała pewnej osobie, a następnie psiak trafił do mnie. Wczoraj byłam z nim u swojego weterynarza, badanie krwi wyszło dobrze, ale okazało się, że Tobi nie widzi, nie jest to całkowita ślepota, ale bardzo duża. W chwili obecnej poszukuje neurologa na terenie woj. śląskiego i nie wiem co robić. W tym momencie szkoda mi go uśpić, ale liczę się z tym, że być może nie da się go uratować. Podejrzenie jest zapalenia mózgu, objawy się zgadzają. Czy ktoś z was spotkał się z takim przypadkiem? 

Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to,że piesek ma poważne deficyty,zdaj się na opinię neurologa.Zapalenie opon mozgowych przebiega bardzo gwaltownie (zwykle) I z wysoką temperaturą.

Daj znać po wizycie u neurologa,nie zwlekaj z tą wizytą.Skąd jesteś,moze ktos podpowie do kogo pójść.Wojewodztwo śląskie to bardzo ogólna wskazówka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...