Jump to content
Dogomania

Crufts 2009


Mokka

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ludek, miałaś wspaniały pomysł z tym filmikiem! :) Bo u mnie net działa, ale kulejąco...

Więc jak już pewnie wszyscy wiedzą, wczorajsze dwa super przebiegi Magdy dały jej bardzo wysokie miejsce w klasyfikacji łącznej, ale to posłużyło tylko temu, żeby w finałowym biegu pobiec na końcu. No i niestety tam się nie udało. :( Niemniej całość występu na Crufcie była super, w sumie tylko dwa biegi z bodaj siedmiu były nieudane, więc sumie Magda w czwartek była w łącznej pierwsza (po dwóch pierwszych miejscach), w Slalom Konckout trzecia (Maczek zdemolował hopkę), no i wczoraj - raz trzecia, raz czwarta i raz na dalekim miejscu. Wczorajsze przebiegi były, jak zauważyła Marysia, wśród samych sław, więc sukces naprawdę ogromny. Magdo, gratulacje! :)

Link to comment
Share on other sites

ze stronu [URL="http://www.kafort.pl"]www.kafort.pl[/URL] (artykuł z Cruft 2008 )
[quote]Z ciekawostek, które ostatnio pojawiły się w Wielkiej Brytanii bardzo zdziwiło mnie to, ze Brytyjczycy odeszli od tego, że na zawodach pies nie może startować w obroży. Od roku obowiązuje przepis, że pies może startować mając na sobie obrożę, ale musi być płaska i nie może mieć żadnych zwisających elementów. Myślę, że doszli do słusznego wniosku, że w zasadzie to nic nie zmienia w zachowaniu psa, w reakcjach i w prowadzeniu na torze. Tak samo dozwolone jest aby pies startował w ochraniaczach na łapach. Wiele sportowych psów ma w starszym wieku problemy z nadgarstkami i władze postanowiły chronić psy pozwalając im startować w opaskach ochronnych. [/quote]

Link to comment
Share on other sites

Wrocilismy z Anglii juz cali i zdrowi, a przy okazji niesamowicie zadowoleni. Troche zawiodlam Was tym ostatnim biegiem (ktory byl zalosny) ale niestety nie wystarczylo mi opanowania, zeby podolac temu torowi. No ale mam nauczke na przyszlosc.

W kazdym razie DZIEKUJE WAM WSZYSTKIM za kibicowanie i slowa otuchy!

Link to comment
Share on other sites

Tak ten bieg był piękny. Dziękuje za filmik bo ja niestety nie mogłam oglądac całego Cruftsa :( No ale Magdo wielkie gratulacje, mam nadzieje, że bedziemy mieć więcej takich zawodników w Polsce jak Ty i twój Mak :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Jak widac tam moga ;)[/quote]
myślałam że to może jakieś przedskoczki były albo cuś :roll: no ale cóż ;)

[B]Magdo[/B] jakie "zawiodłam" :-o taka presja, to trzeba mieć nerwy ze stali :diabloti: spoko za rok znowu Crufts :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']Wrocilismy z Anglii juz cali i zdrowi, a przy okazji niesamowicie zadowoleni. Troche zawiodlam Was tym ostatnim biegiem (ktory byl zalosny) ale niestety nie wystarczylo mi opanowania, zeby podolac temu torowi. No ale mam nauczke na przyszlosc.

W kazdym razie DZIEKUJE WAM WSZYSTKIM za kibicowanie i slowa otuchy![/quote]


Żadne "Zawiodłam"! Byłaś wspaniała, do tego w KC International zdobyłaś 1sze miejsce!!!!!!!! Gratulacje!!!! :multi::multi::multi: :lol:

Już nie mogę się doczekać seminarium z tobą, jesteś naprawdę niesamowita, jeszcze raz gratuluję! :multi: :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saba']
spoko za rok znowu Crufts :evil_lol:[/QUOTE]

No, ale najpierw trzeba byc na tyle dobrym, zeby Cie znow zaprosili (to byla konkurencja sobotnia tzw. Kennel Club Invitations) lub sie zakwalifikowac (czwartkowa konkurencja Kennel Club International Agility Festival)... a to moze sie juz nie powtorzyc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']Troche zawiodlam Was tym ostatnim biegiem (ktory byl zalosny) ale niestety nie wystarczylo mi opanowania, zeby podolac temu torowi. No ale mam nauczke na przyszlosc.[/quote]

Byłaś fantastyczna!!! Nawet nie wiesz jak wiele radości sprawiłaś nam wszystkim swoimi startami! Z pewnością nikogo nie zawiodłaś i jesteśmy z Ciebie dumni.
Z niecierpliwością czekałam na smsy z relacjami (za co ogromnie dziękuję Asi...). To były niesamowite chwile i dziękuję Ci za nie.
Dla mnie i tak jesteś mistrzem.
Ogromne gratulacje!!!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']Troche zawiodlam Was tym ostatnim biegiem (ktory byl zalosny) ale niestety nie wystarczylo mi opanowania, zeby podolac temu torowi. No ale mam nauczke na przyszlosc.

W kazdym razie DZIEKUJE WAM WSZYSTKIM za kibicowanie i slowa otuchy![/quote]

Jeśli o mnie chodzi to możesz mnie tak "zawodzić" za kazdym razem:lol::lol:
Dzięki za emocje, radość i możliwość oglądania rodzinno-znajomego - wszyscy pod ogromnym wrażeniem Moje dziecko Twój występ skomentowało "Ta Pani Magda jest niesamowita" i ja się pod tym podpisuje obiema rekami
Jeszcze raz gratulacje OGROMNE:klacz::klacz::klacz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']

p.s. na przyszły rok proszę się na piątek zakwalifikować:cool1:[/QUOTE]

No w przyszlym roku moze ABC – Agility (Anything But Collies) ;) mialabym moze szanse sie zakwalifikowac z Maszkinem hehehe (choc to i tak tylko konkurencja dla Large)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']No w przyszlym roku moze ABC – Agility (Anything But Collies) ;) mialabym moze szanse sie zakwalifikowac z Maszkinem hehehe (choc to i tak tylko konkurencja dla Large)[/quote]Spoko. Maszkin da radę ;).

Magdo, powtórzę się - dzięki za wspaniały występ i wspaniałe dla nas emocje! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...