Jump to content
Dogomania

Fitmin v TOTW


szyszunia157

Recommended Posts

Hej. Mam szczreniaka 3 miesięcznego. Karmie go Fitminem mintence ale planujemy przerzucić go na Taste of Wild, gdyż fitmin je słabo nawet bardzo słabo. Żadko mu się zdarza zjeść porcję dla niego odpowiednią. Więc jak już je mało to niech to będzie karma wysokiej jakości. Myślicie że TOTW to dobry wybór?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jeśli pies mało zjada to musisz poszukać takiej karmy która albo jest dość (my np dajemy lukullusa, bo objetościowo zajmuje mniej). Najważniejsze jest to ile objętości zajmuje karma dla niejadka, wtedy łatwiej przemycić tą odpowiednią dawkę. 
Plus oczywiście musi być dobrze przyswajalna. :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zacznijmy od tego, że Fitmin Maitenance jest przeznaczony dla psów DOROSŁYCH !

Dla szczeniąt jest to zawsze Puppy (bez względu na rodzaj programu żywieniowego).

Składowo Fitminy są niezłe - Programy Żywieniowe : bez pszenicy, z prebiotykami, bez GMO, z kompleksem ochrony stomatologicznej... itd.

Link to comment
Share on other sites

sz

Cytuj
Cytuj

 

O 1.05.2016 o 19:02, szyszunia157 napisał:

Hej. Mam szczreniaka 3 miesięcznego. Karmie go Fitminem mintence ale planujemy przerzucić go na Taste of Wild, gdyż fitmin je słabo nawet bardzo słabo. Żadko mu się zdarza zjeść porcję dla niego odpowiednią. Więc jak już je mało to niech to będzie karma wysokiej jakości. Myślicie że TOTW to dobry wybór?

3 miesięczny szczeniak powinien dostawac fitmin puppy.To mój drugi pies którego karmię tą karmą przede wszystkim dlatego ,że ma porządny skład i jest dostosowana dokłądnie do wieku(miesiącami)

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...