Jump to content
Dogomania

Mieć lub nie mieć...(?)


Recommended Posts

Zdaje się, ze według niektórych hodowla Montezuma (?) jest ok, a właścicielka nie płaci składek od 2002 roku... [SIZE=1]mam nadzieję, ze nic nie przekręciłam.[/SIZE]
Ja, gdy zastanawiałam się nad Adoxa (pomijając to, ze koleżanka ma psiaka od nich) w necie szukałam właścicieli. Podpytałam itp. Opinie były bardzo dobre. Dodatkowo szukałam wyników wielu wystaw itp. Wolę mieć 100% pewność

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses_xox']
Ja, gdy kupie moją, może pójdę na jedną wystawę i zobaczę, jak sobie radzimy. a jak nic nie wyjdzie, to prawdopodobnie sterylka.[/quote]

Po pierwszej wystawie można się zrazić. Później idzie coraz lepiej :cool3:
Proponuje kilka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MargaretS']Jak woli faceta to ja popieram! Na nich zwykle jest mniej chętnych, więc dajmy im też szanse :loveu:[/quote]

Z mojego małego doświadczenia jest inaczej :oops:
Jak miałam suczki dzwonili o pieski,
Jak miałam pieski chcieli suczki :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duzebzium']Po pierwszej wystawie można się zrazić. Później idzie coraz lepiej :cool3:
Proponuje kilka ;)[/quote]

Ah, się zobaczy :evil_lol:
Klasa szczeniąt jest do 9 mies. życia, no nie?
A mi wyszło (czekając do Rzeszowskiej wystawy w lutym), że:
Maluszek będzie miał 2 mies jak go wezmę (lipiec). A do lutego będzie miał 9. I czy będzie się kwalifikowała do szczonów jeszcze?
Bo jeśli nie, to pozostaje opcja zrobienia ładnych oczek i poproszenia rodziców o podwózkę na najbliższą wystawę od Rzeszowa...

[SIZE=1]Ja już tu wystawy planuje, a tu mi się pojawia wiadomość od Devil in Disguise i znowu jestem w kropce :evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...