Jump to content
Dogomania

CYPIS wrócił z adopcji.... został na stałe u Agniesiulka K :)


kinia098

Recommended Posts

Cały czas chodzi ze swoją kością. Jak rano go wypuszczam to wychodzi z nią i ją gdzieś porzuca a ja muszę później przeszukiwać ogród. Je suchą do dna, na spacerach chodzi znośnie, miziać się chce. Wada - skacze żeby wyrazić miłość lub też zwrócić na siebie uwagę brudząc ciuchy. Agresji brak ale nie zapominajmy że jest u mnie w kojcu nie  w domu oraz nie mam dzieci z którymi musiał by walczyć o uwagę. Od początku trochę ślimaczą się oczy. Na początku myślałam że to ze stresu ale nadal ma takie łezki flaki. Po za tym normalny fajny pies.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Poker napisał:

Może trzeba mu szukać domu bez dzieci .

Dlaczego musisz szukać tę kość,a nie ona sam? Inne by mu podebrały ?

Trzeba chyba Cypisa pokazać, ogłaszać,znany jest charakter jego,dom bez dzieci tak na wszelki wypadek.Musi ktoś zgłosić się do kontaktu,trzeba napisać tekst.Szkoda go i bez sensu aby tkwił w Hotelu.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Trzeba chyba Cypisa pokazać, ogłaszać,znany jest charakter jego,dom bez dzieci tak na wszelki wypadek.Musi ktoś zgłosić się do kontaktu,trzeba napisać tekst.Szkoda go i bez sensu aby tkwił w Hotelu.

Anulko napisz mi nr tel.do Agniesiulki,bo albo nie mogę znaleźć,albo nie mam.Jutro postaram się zadzwonić i coś ustalić.

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja. Tyśka mnie wczoraj przywołała do rzeczywistości. 

Ogłoszenia oczywiście mogą być na mnie, chyba jestem pod telefonem częściej niż Kinga, w razie czego staram się oddzwaniać. Zastanawiam się tylko jakiego domu szukać dla Cypisa?.. Pani wspominała, że są te problemy z załatwianiem się w domu. Mówiła też, że Cypis bardzo się boi takiego typowego miejskiego gwaru. 

Jeśli chodzi o finanse, to mamy tylko 300zł, tj moja deklaracja i wsparcie od moich znajomych. Na ten miesiąc powinno wystarczyć, Lilu na pewno na dniach zrobi rozliczenie za listopad.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...