Jump to content
Dogomania

Flora - niewidzialna sunia


Nette

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Dnia 13.08.2017 o 14:19, Gusiaczek napisał:

Co słychać u Florentynki? Pozdrawiam :)

U Flory wszystko dobrze: jest zdrowa i zadowolona z życia. Niestety, do adopcji raczej się nie przybliżamy... Flora wciąż nie potrafi zaufać w pełni człowiekowi, a co więcej człowiek nie jest jej dożycia niezbędny. Nie czuje chyba potrzeby nawiązania z nim więzi emocjonalnej. 

Flora dostała od Alli 50 zł (dziękuję baaardzo :), zapłaciłam też za hotel (350 zł) za sierpień.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Zdjęcie użytkownika Greta Rogoz.

Kilka słów od Kuny:

Flora jest szczęśliwa. To wiem na pewno. Ma dom, w którym czuje się bezpiecznie - jak tylko zagrzmi, coś strzeli, zerwie się wichura - natychmiast się w nim melduje. Ma jedzenie - a jeść lubi 1f609.png;). Ma psich kumpli, z którymi szaleje mało ogona nie urwie oraz ludzkich służących, którzy drzwi otwierają, jedzenie i picie podają i... szanują, że pies nie chce wchodzić z nimi w relacje... Ostatnio dużo czytałam o imprintingu, warunkowaniu, okresach krytycznych,,, Florce ludzie, prawie, nie są potrzebni. Najprawdopodobniej nie było ich w tym, jakże ważnym, dla socjalizacji okresie i teraz mamy efekty. Szczerze? nie wiem czy kiedyś będzie lepiej....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 6.02.2018 o 21:09, Nette napisał:

Flora dostała comiesięczną deklarację od Alli (50 zł) i 30 zł od mojej przyjaciółki Agnieszki K. - dziękuję wam bardzo :) Otrzymała też 280 zł z bazarku (https://www.facebook.com/events/385921451834727/). Tradycyjnie 350 zł zapłaciłam za hotel w styczniu.

Niech służą Dziewczynce :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...