Jump to content
Dogomania

Tita - agresywna shih tzu i wątek ostatniej szansy


Marlena:)

Recommended Posts

Nie ma sprawy :) inaczej nie potrafię

 

robi mała postępy,jednak obawiam się,że chwila uległości i mała zołza to wykorzysta w niecnych celach ;) dom tylko dla konsekwentnej osoby,bo szkoda suni i nowej rodziny ,która tylko będzie się męczyć jak małej cugli popuści.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

9 godzin temu, Bgra napisał:

robi mała postępy,jednak obawiam się,że chwila uległości i mała zołza to wykorzysta w niecnych celach ;) dom tylko dla konsekwentnej osoby,bo szkoda suni i nowej rodziny ,która tylko będzie się męczyć jak małej cugli popuści.

Dokładnie, ona musi mieć nad sobą szefa a i tak na bank będzie chciała przejąć kontrolę.

Trudne zadanie przed dziewczynami z wyborem domu dla dominującej i agresywnej shih i to bez przymrużenia oka.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że dobrym pomysłem na taki dom byłoby ogłoszenie jej na stronie Plaskatego na FB

Jest też strona na FB o shih w potrzebie czy jakoś tak ale tam trzeba być członkiem tej grupy żeby ogłoszenie umieścić.

Z tego co się dokopałam to na stronie szkoły Pani Beaty jest info o Ticie.

9 godzin temu, Bgra napisał:

Nie znam domu,może szansa jest jak zostaną ukierunkowani,czy dają radę ? Sunia potrzebuje mocnej,konsekwentnej ręki,mamy gdzieś miejsce w takiej plaskatej rodzinie ?

Wiadomo zawsze jest ryzyko ale w jej przypadku nie ma już mowy o próbach i  ew. kolejnych zmianach  domu...

Napiszę do marmosi - jak wiadomo pomogła niejednemu plaskatemu więc może akurat...

Może Kasia Strzelecka ma pomysł  bo łatwo naprawdę nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

Tita jest podopieczną Beaty  - tel.791 964 497 - gdyby ktoś chciał porozmawiać z nią na ten temat :)
Myślę, że każdy odpowiedni dom zostanie rozważony dla dobra psiaka.
Generalnie to sunia robi postępy i będzie potrzebowała naprawdę twardej ręki, nie ciumkania, jak to zwykle bywa w przypadku takich piesków. Rozpieszczenie jak się okazuje mało nie zabrało jej życia! Także walczymy dalej i może na 2 miesiącach pobytu w hoteliku się skończy?

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Marlena:) napisał:

Tita jest podopieczną Beaty  - tel.791 964 497 - gdyby ktoś chciał porozmawiać z nią na ten temat :)
Myślę, że każdy odpowiedni dom zostanie rozważony dla dobra psiaka.
Generalnie to sunia robi postępy i będzie potrzebowała naprawdę twardej ręki, nie ciumkania, jak to zwykle bywa w przypadku takich piesków. Rozpieszczenie jak się okazuje mało nie zabrało jej życia! Także walczymy dalej i może na 2 miesiącach pobytu w hoteliku się skończy?

Dziękuję za odpowiedź :) najlepiej gdyby z hoteliku od razu trafiła do nowego domku,za wiele już straciła bida mała.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
O 21.06.2016 o 23:34, Olena84 napisał:

No własnie a tu z bazarku mojego będzie trochę grosza

Ja właśnie skończyłam swój dla małej.

Przyjdzie mi zrobić wpłatę na fundację czego nie chciałam robic bo nie wiem kto mi tu tą wpłatę potwierdzi :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...