Jump to content
Dogomania

Tita - agresywna shih tzu i wątek ostatniej szansy


Marlena:)

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podobno normalnie bierze około 1400 (nie mam pojęcia, czy tak rzeczywiście jest) i dla Tity była duża zniżka. Niemniej p.Beata twierdzi, że sunia ma niestety małe szanse, a więc będzie wkładała w nią więcej pracy niż normalnie.

Sunia od wczoraj już w hotelu, mam nadzieję, że jednak wszystko się uda..

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj powinny być jakieś wieści z hoteliku. Mam nadzieję, że dobre...
Noi jak na razie bardzo mało deklaracji - ludzie nie lubią pomagać przekreślonym zwierzakom, bo za to można uratować kilka innych z perspektywami. No ale jak tu odmówić, nie spróbować?

Pierwszy miesiąc mamy zabezpieczony dzięki plaskatej skarpecie, ale dalej nawet połowy :(

Link to comment
Share on other sites

Noi mamy wieści :)

 

Cytuj

Słuchajcie jestem pełna optymizmu po rozmowie z Panią Beatą Hettlinger która pomaga Ticie wrócić do normalności a to dopiero dwa dni pobytu.Tita jest zdaniem trenera bardzo zrównoważona a jej agresywne zachowania to jedynie wypadkowa silnego charakteru i niestety "bezstresowego wychowania".Była dzisiaj na 4 km spacerze z całym stadem Pani Beaty i świetnie się w nim odnalazła. Minimalny czas resocjalizacji to 2 miesiące więc prosimy o pomoc w opłaceniu pobytu w hoteliku ze szkoleniem.Z góry dziękujemy razem z Titą:-)

 

Link to comment
Share on other sites

O Wednesday, April 27, 2016o03:25, Bgra napisał:

przybiegłam ze skarpetki

Titka mocna baba jednym słowem :) czekam z niecierpliwością na kolejne wieści.

b-b za kilka dni mogę coś dorzucić do bazarku,o ile przyjmiesz kochana :) odezwę się

Jasne Bożenko :)

Link to comment
Share on other sites

Ale dom docelowy musi byc bardzo dobrze zaznajomiony z psychika psa. U trenerki sa zasady, psy, a w nowym domu pies moze byc znowy agresywny, bo np. wlasciciele ulegna pieknej mordce. Poza tym agresja i shih tzu, to sie powinno calkiem rozmijac. Niestety taka cene placa psy z pseudohodowli. Nie wiadomo po jakich rodzicach jest ten pies, trudno jednak mi uiwerzyc, ze samo rozpieszczenie moglo doprowadzic do takiej agresji. Kiedys  spotkalam pseudo shih tzu, ktore na wyciagniecie reki mnie ugryzło, na szczescie nic mi sie nie stalo, nie przebil skory, choc bolalo. I facet mowil, ze on jest od zawsze tak agresywny, oczywiscie pies bez rodowodu.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny wklejcie tu coś z tego fejsa. Jak ktoś nie ma tam konta to nic nie widzi  - żadnego wydarzenia 

Jakbym była na fejsie to nie prosiłabym się tu o info :(

Tak anii - DS  musi być to ktoś, kto zna "ciemną stronę", nie boi się jej, ma doświadczenie, potrafi mądrze kochać i jest konsekwentny.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...