Jump to content
Dogomania

Vet od ząbków ??


rOOn7

Recommended Posts

rOOn7, masz szczęście, bo w Krakowie jest jeden z trzech psich stomatologów w Polsce (pozostali dwaj są w Warszawie). Nazywa się dr Gawor, a jak poszukasz wyszukiwarką, to może i namiary znajdziesz. A jak nie, to poszukaj namiarów na stronie akcji "Uśmiech pupila" (link w linkowni).

Link to comment
Share on other sites

Polecam dr Gawora. Moja sunia miała ubytek szkliwa w górnym kle, spowodowany ponoć silnym antybiotykiem podanym dzieciństwie.

Podaje namiary na dr Gawora.

Lecznica ARKA

Kraków, ul. Chłopska 2a

Tel. 658-83-65

Tak na marginesie, to bardzo droga „impreza” :wink: .

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Lisi no i @ll,

jesteśmy już po wizycie u dr. Gawora, jest bardzo sympatyczny , najbardziej mi się podobało zagranie z ciastkiem. Dał jedno ciasteczko psiakowi , a drugie położył przed nim i powiedział "jak będziesz grzeczny jest twoje", no i młody jak zaczarowany czekał na drugie ciacho :lol:

A co do ubytku to jest dobrze, skliwo na czubku małego kiełka lekko ukruszone, nie trzeba interweniować, po ok. 2 miesiącach ząbek ulegnie naturalnie starciu i nie bedzie śladu. uffffffff.

Gorzej że polecono mi unikać sytuacji doprowadzających do takich odprysków , co nie jest możliwe bo młody z sunią 50% czasu spędza na szaleństwach hehe

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...