Jump to content
Dogomania

Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!


__Lara

Recommended Posts

Z Łodzi są np.: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/7057.html"]Moriaaa[/URL], [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/19544.html"]ruda76[/URL], [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/4846.html"]teqquila[/URL], [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/72099.html"]nika28[/URL] :).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 588
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Gisic, Maciaszek[/B], dziękuję :loveu:

Odsyłam wiele osób do innych małych piesków i jedna Pani, ta z Zamościa, jest zainteresowana naszą pinczerkowatą sunią z katowickiego schroniska - kazała ją sobie zarezerwować :)
[B]Maciaszku[/B], wiesz co ze sterylizacją? bo miały być wszystkie suczki sterylizowane teraz prawda?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dziś skończyła się kwarantanna maluchów w związku z tym intensywnie poszukujemy domku dla chłopaka bo dziewczynka już ma:loveu:.
Proszę pisać każdemu chętnemu że psiak będzie do adopcji najwcześniej po kastracji czyli po 25 marca. Tak sobie myślę czy by go na dni psa nie dać:roll:.

Co do dziewczynki podjęłam decyzję że Mini pojedzie do Dorcia44. Więc trzeba tylko szukać transportu do Wawy. Nie wiem tylko jak na kotki zareaguje ale ona raczej spokojna jest i nie powinno być najmniejszego problemu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Dziewczyny dziś skończyła się kwarantanna maluchów w związku z tym intensywnie poszukujemy domku dla chłopaka bo [B]dziewczynka już ma[/B]:loveu:.
Proszę pisać każdemu chętnemu że psiak będzie do adopcji najwcześniej po kastracji czyli po 25 marca. Tak sobie myślę czy by go na dni psa nie dać:roll:.

Co do dziewczynki podjęłam decyzję że [B]Mini pojedzie do Dorcia44[/B]. Więc trzeba tylko szukać transportu do Wawy. Nie wiem tylko jak na kotki zareaguje ale ona raczej spokojna jest i nie powinno być najmniejszego problemu[/quote]
:multi::multi::multi: no to napisz może w fdziale transportowym z prośbą o transport, a jakie miasta> ???-Wa-wa?

Link to comment
Share on other sites

Dorciu co do Mini:

Uwielbia być blisko człowieka jak mnie nie widzi od razu płacze jednak mam już sposób i jeśli chcę gdzieś wyjść daję jej miseczkę z jedzonkiem i ukradkiem wychodzę wtedy nie ma problemu nawet jak skończy jeść a ja muszę się wrócić bo czegoś zapomniałam. Uwielbia spać w łóżku innej opcji nawet nie ma a najlepiej jak leży przy brzuszku, tak czuje się najlepiej a ja nawet nauczyłam się z takimi maluchami spac, jak zawsze wierciłam się w łóżku to śpiąc z nimi budzę się gdy chcę zmienić pozycję tak już się nauczyłam. Mini ze względu na brak ząbków nie dostaje suchego jedzonka, więc na początku dawałam jej puszeczki ale to i tak nie była taka papka więc teraz zajada się pasztecikami z Animondy drób - jagnięcina i bardzo jej smakują. Jak coś nie idzie po jej myśli np podczas wizyty u weta to potrafi dziabnąć tyle że nie ma czym i przeraźliwie piszczy. Jak ma ochotę to wyłoży się na plecki i domaga drapanka po brzuszku słodko przy tym mrucząc. Jak będac na ziemi chce wejść na łóżko to najpierw staje na nim przednimi łapkami zapiszczy lub zaszczeka i stoi na ziemi czekając na podniesienie jej. Ze względu na jej przeziębienie i nieciekawą pogodę przyznam szczerze że boję się wyjść z nimi na dwór bo ona nawet w domu potrafią mieć lodowate łapki i się trzęsą a co dopiero na dworze. Jednak nauczyła się że załatwiamy się na przedpokoju i potrafi przebiec cały duży pokój by załatwić się w jednym i tym samym miejscu. Hmm co jeszcze to chyba wszystko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Dziewczyny dziś skończyła się kwarantanna maluchów w związku z tym intensywnie poszukujemy domku dla chłopaka bo dziewczynka już ma:loveu:.
Proszę pisać każdemu chętnemu że psiak będzie do adopcji najwcześniej po kastracji czyli po 25 marca. Tak sobie myślę czy by go na dni psa nie dać:roll:.

Co do dziewczynki podjęłam decyzję że Mini pojedzie do Dorcia44. Więc trzeba tylko szukać transportu do Wawy. Nie wiem tylko jak na kotki zareaguje ale ona raczej spokojna jest i nie powinno być najmniejszego problemu[/quote]

[B]Gisic, nie możesz go teraz dać na dni psa.[/B] Co ja powiem tym ludziom, którzy do mnie piszą? wiesz, to będzie nie za fajnie wyglądać...a ja mam kilka dobrych namiarów. Może dajmy szansę innym psom na Dniach Psa, co się cieszą mniejszym "wzięciem".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gisic87']Laro spokojnie tak mi tylko to wpadło do głowy:oops:. Oczywiście domki trzeba sprawdzić bo a nuż to jest ten jeden jedyny. Powiedz mi kochana czy odezwały się te panie z Łodzi i Wawy? Czy możemy szukać kogoś do wizytacji domków.[/quote]

Ja już szukam kogoś do wizyty w Łodzi, konkretnie w Zgierzu. Jak narazie to wydał mi się to najlepszy domek. A Ci z Wawy nie odpisali, tzn. im by było trudno przeprowadzić wizytę, bo oni mieszkają na stałe w Niemczech, teraz są przejazdem tylko na śląsku :roll:

Link to comment
Share on other sites

Jestem zainteresowana pieskiem ratlerkiem po kastracji.Pozdrawiam .Jakiś czas odeszła sunia ratlerka Perełka.A teraz można zaaoptować to maleństwo.Pozdrawiam

Jestem osobą pelnoletnią i liczę sobię 27 zim .Mam mieszańca dziwnego zdjęcia na [URL="http://www.pies.pl"]www.pies.pl[/URL]. Mamy 3 letnią córeczkę mieszkam na parterze.
Co piesek je ?I wogóle jak się zachowuje?

Link to comment
Share on other sites

moje dziewczynki też śpią ze mną ,jedna w zgięciu nóg druga przy boczku ,tak że jeden boczek mam wolny.
No i Tytek ,kot nad koty który zawsze spi na mnie ,o innych nie wspomnę ,ale wybierają miejsca w dalszej części ciała :p
Mam ubranko ,właściwie dwa ubranka ,może coś będzie dobre .
Mieszkam w starej kamienicy i mam na podwórku tycityci ogródek,żal z niego nie korzystać i z tego słonka.
Ile razy dziennie je sunia ?
Moje sunie zazwyczaj udają że nie widzą nowego przybysza ,tylko najmłodsza Yoko leci się witać i bawić.
No i Tytek ,on kocha psy.

Tylko czy Mini można nazwać psem ,całe półtora kg....moja Amanda ,yorczka wydawała mi się malutka i drobna ,a waży 2 kg.:shake:

co ze szczepieniami ?

czy mięsko surowe np. mielone ? kurczak gotowany rozciapciany?

Jak reaguje na obcych?

Ja mam nieduże mieszkanie ,nie będzie musiała daleko biec do przedpokoju :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Laro działasz jak burza:loveu:

Co do surowego mięska dorciu ja jej dałam troszkę na spróbowanie bo moja suczka dostaje i Mini nim nie pogardziła jednak teraz daję jej tylko te paszteciki by w brzuszku jej nie zamieszać. a gotowanego kurczaczka też dostawała razem z rozgotowanym ryżem jednak mięsko trzeba rozciapkać na maleńkie kawałeczki bo nie umie pogryźć tego więc po prostu łyka.

Dziewczyny jest transport do Wawy nie wiem kiedy dokładnie ale pati-c jedzie na Śląsk w najbliższym czasie i później wraca do Wawy. Więc koszt transportu wyniósłby po podzieleniu kosztów 100zł a jeśli jakiegoś psiaka jeszcze by pati-c zabrała który akurat potrzebuje transportu to wyszłoby na pewno jeszcze taniej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...