Jump to content
Dogomania

~Terierkowaty nieduży Rudzik, piesek po wypadku- ma swoją kanapę :)


Recommended Posts

Pani Wandzia zadzwoniła i poopowiadała o Rudzielcu.

Ogólnie są zadowoleni z psiaka, ale... Rudzik nie za bardzo chce zostawać sam w domu. Drapie w drzwi aż echo się niesie po bloku :(

Na razie zostawiają go państwo na kilka minut, poradziłam, by zwiększać ten czas stopniowo. Bo państwo w niedzielę idą w gości i trochę się martwią, jak pies zostanie na 3 godziny sam. I szczeka na większe psy, aż trudno go na spacerze utrzymać. Na razie nie jest to jakimś większym problemem, bo to dopiero kilka dni, więc cierpliwością i sercem można jakoś to złagodzić.

Ale cała praktycznie rozmowa poświęcona była zaletom Rudzika - ze po porannym spacerze z panem wskakuje pani do łóżka na pieszczotki, ze śpi do góry brzuchem, że jest uroczy itp.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Skupianie uwagi na przewodniku -  gadanie,  smaczki jeden po drugim,  czyli barowanie,  chwalenie i smaczki jak grzeczny i nie szczeka,  omijanie łukiem itp. Nie wolno ciągnąć na smyczy,  ani krzyczeć. To tyle,  co pamiętam.  Dużo na ten temat w necie w szkoleniu pozytywnym. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Taki e-mail dziś:)

Witam Państwa serdecznie!
      Przesyłam Państwu kilka zdjęć Rudzika. Mija właśnie miesiąc jego pobytu u nas i myślę, że znakomici zadomowił się w nowym otoczeniu. Rano dokładnie o 6.20 budzi mnie domagając się spaceru. Wyprowadzamy go trzy, cztery razy w ciągu dnia. Je ryż z mięskiem gotowanym. Czasami ryż zmieszany z kaszą gryczaną. Nie przepada za suchą karmą i karmą z puszki. Jest pieskiem przyjaźnie nastawionym do ludzi natomiast jak zobaczy jakiegoś psa lub kota robi awanturę. Podczas świątecznego spotkania
rodzinnego zaprzyjaźnił się ze wszystkimi nawet z 7-letnią Natalią.
   Pozdrawiamy serdecznie życząc powodzenia w Nowym 2017 Roku. Dziękujemy!

 

I zdjatka Rudzielca:

w_domku_1.jpgphoto uploading

w_domku_2.jpgphoto hosting sites

w_domku_3.jpgpic upload

 

niestety, cholerka, zgłoszono kolejnego psa, właściwoe suczkę, labkowatą  - jeszcze w święta błąkała się z obrożą, teraz już nie ma..

Azja_28_12_2016.jpgimages upload

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

RUDZIK cudowny!! <3 ma u Państwa jak w niebie:)

A labkowaty szybko znajdzie dom tylko trzeba dobre zdjęcia do ogłoszeń zrobić- o labkowate bez przerwy ktoś pyta.

A czy szukałaś malagosku może właścicieli psiaka? przecież mógł komuś uciec. Dodaj go może na fb na grupę zaginione/znalezione psy ok? Jaka to dokładnie miejscowość gdzie go znaleziono? (możesz podać chociaż na priv to poszperam jutro czy komus taki nie zaginą)

Link to comment
Share on other sites

Wzajemnie, Maryniu:)

Jeszcze jedna dobra wiadomość na koniec roku: piesek z kojca gminnego, będący od 7 listopada pod naszą opieką, znalazł wczoraj dom.

I chyba musiałam wyglądać jak Maria Magdalena, jak podjechaliśmy z Tomkiem do kojca z miska ciepłego jedzenia i smyczą, by psiaka wziąć na chwilę na spacer, jak prawie codziennie, a tu kojec pusty! Okazało się, ze godzinę wcześniej zabrali go rodzice naszego pana wójta :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, malagos napisał:

Wzajemnie, Maryniu:)

Jeszcze jedna dobra wiadomość na koniec roku: piesek z kojca gminnego, będący od 7 listopada pod naszą opieką, znalazł wczoraj dom.

I chyba musiałam wyglądać jak Maria Magdalena, jak podjechaliśmy z Tomkiem do kojca z miska ciepłego jedzenia i smyczą, by psiaka wziąć na chwilę na spacer, jak prawie codziennie, a tu kojec pusty! Okazało się, ze godzinę wcześniej zabrali go rodzice naszego pana wójta :)

Wspaniałe zakończenie starego roku i gehenny psiaczka biedaczka :)

Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku :)

na nowy rok.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...