Jump to content
Dogomania

Nie ma już Dżekusia - przez ostatnie 2 lata miał cudowny dom.


Recommended Posts

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Cudny Bunio kochany

Patrze i nie widze swojej stalwj deklaracji 10 zl chyba Gabrysu nie zapisalas

 

Izuniu, zapisałam, a potem z rozpędu skasowałam, kasując te, które miały przejść po Florci, przepraszam, już dopisuję

Link to comment
Share on other sites

odwiedzam maluszka z zaproszenia i grosikiem 30zl wspomogę jednorazowym bo na ten moment za dużo mam stałych deklaracji . zobaczymy później 

- już nie ogarniam niestety tego wszystkiego a wszystkim chciałoby się pomóc 

 Gabrysiu , na Twoje konto ? 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, dorcia2 napisał:

odwiedzam maluszka z zaproszenia i grosikiem 30zl wspomogę jednorazowym bo na ten moment za dużo mam stałych deklaracji . zobaczymy później 

- już nie ogarniam niestety tego wszystkiego a wszystkim chciałoby się pomóc 

 Gabrysiu , na Twoje konto ? 

Bardzo, bardzo dziękujemy. Grosik 30 zł to duży grosik :)

Tak - na konto Gabrysi.

 

 

3 godziny temu, Martika&Aischa napisał:

ja dziś wysłuchałam popołudniowej relacji z pierwszych godzin dziadeczka w hotelu :) grzeczny ...przesympatyczny ...cichutki starszy Pan :)

Taki nasz Buniek :) kochany.

 

 

3 godziny temu, Jolanta08 napisał:

Ja też napisałam ,że wspomogę Bunia dyszką ,nie napisałam tylko że na razie przez pół roku.

Grzeczny,przesympatyczny, cichutki starszy Pan ... i jak mu tu nie pomóc

Bardzo, bardzo dziękujemy - teraz każdy grosz na wagę zlota. Gabi później pouzupełnia.

Link to comment
Share on other sites

Szybka relacja.

Od strony zdrowotnej, Anecik już napisała jaki jest Buniowy stan i jakie zalecenia. Oczka ładnie pozwala sobie zakrapiać, z uszami zobaczymy jak dziś pójdzie - wczoraj w lecznicy konieczny był kaganiec.

Wczoraj, po wyjściu Anecik Bunio praktycznie od razu poszedł posprawdzać legowiska i zasnął. I spał właściwie do teraz, z trzema krótkimi przerwami na spacer. Nie było łażenia, podsikiwania czy skiałczenia. Psy olewa, one go tylko trochę poobwąchiwały i też zignorowały. Na kolację pochrupał trochę kobli.

 

 

DSC_1299.jpg

DSC_1306.jpg

DSC_1316.jpg

DSC_1318.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Poker napisał:

Śliczny senior ( fajne imię). Prawym oczkiem chyba coś widzi.

A co to są koble? na dogo człowiek wiek żyje wiek się uczy.

na Sląsku mówiło się o grze w koble. /slang/

Emiś ma chyba na myśli kuleczki karmy, z takim użyciem się jeszcze nie spotkałam.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Buniś jest śliczny.Czy daje się czesać? Wiemy ,że uszy ma w złym stanie a jak jego serduszko.

Po kąpieli dał się uczesać chociaż na początku myślał że to jest do jedzenia 

Serducho ok

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Havanka napisał:

Bunio nie wygląda na zestresowanego zmianą miejsca zamieszkania. Ładny piesek z niego, mimo ciężkiego życia, jakie ma za sobą. Chyba Anula pisała, że zęby ma w kiepskim stanie. Moze podawać mu puszki zamiast kobli?

 

22 godzin temu, anecik napisał:

 

 

Cały dziadeczek Bunio

 

Już w hoteliku - jutro zobaczymy jak z karmą, ponieważ ciężko mu się je suche więc być może trzeba będzie kupować puchy. Bez jedzenia 10zł/dzień

 

 

 

Godzinę temu, anica napisał:

Buniś, śliczny i kochany! spokojny chłopaczek, jakieś szanse na domek chyba ma?! :)

Pewnie że śliczny i kochany. Niewiele mu potrzeba do szczęścia. Kawałek swojego miejsca na ziemi i człowieka. Będziemy oczywiście szukać DS lub chociaż BDT ale czy się uda?

Link to comment
Share on other sites

Emiś, jesteś mistrzynią świata w psich portretach! wspaniale uchwyciłaś naszego Bunia, cudny pyszczek, jego spokój a chyba nawet jakąś błogość..

Bardzo kochany staruszek! Sądze, że ze wzrokiem nie będzie lepiej:( a jak ze słuchem? dobrze słyszy?

Ciesze się z całego serca, że ktoś (TY GABI!) dał szanse takiemu (w sumie, co tu kryć) mało adopcyjnemu pieskowi....

Trzeba będzie go wrzucać na facebook na różne grupy, gdy się już podkuruje. Tam się często rózne cuda dzieją...Wierze, że będzie dobrze! a póki co najważniejsze że staruszek ma wreszcie godną starość :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...