Jump to content
Dogomania

Wątek zbiorowy tymczasowiczów i zwierzaków, które zostały przez zasiedzenie u tamb.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Z Yodą źle, bardzo źle. Dostał dzisiaj uderzeniową dawkę sterydu i jeśli to nie pomoże to koniec. Stracił władzę w 4 łapkach i ma zacisk szczęki, je tylko płynne, rozdrobnione. Podstawione pod pyszczek je chętnie, trawi dobrze. Jest w pieluszce przekładany z boku na bok, noszony, dbam jak mogę. Jednak jak steryd nie zadziała i nie stanie chociaż na dwie łapy nie widzę sensu utrzymywać go przy życiu w takim stanie.

Link to comment
Share on other sites

To nie choroba, to starość. Na to nie ma lekarstwa. Yoda cały czas śpi. Nawet jak zmieniałam pieluszkę na podkład (w tym momencie tak chyba łatwiej) nie obudził się. Spi spokojnie, oby odszedł we śnie albo zdarzył się cud i po obudzeniu stanął na 2 łapy (o 4 nie marzę).

Link to comment
Share on other sites

Nie duże, 30zł zapłaciłam dzisiaj. 

Yoda się obudził, załatwił się na podkład, zjadł, wypił i pomrukuje. On zawsze pomrukuje jak jest zadowolony. Nic go nie boli. O wstaniu na łapy nie ma mowy (jeszcze?) ale głowę ma w pionie opartą o brzeg posłania. Sam oparł. Nie jest gorzej. Szczęka nie jest już zaciśnięta. Troszkę tylko. Zjadł nawet kawałeczek żwacza a to wymaga gryzienia.

Link to comment
Share on other sites

W nocy w przerwach między spokojnym snem jadł  i usiłował wstawać podnosząc na przednich łapach przód. Jest lepiej. Dzwoniłam do doktora, mam być na zastrzyku o 17. Główne koszty przy Yodzie to pieluchy L i podkłady. Jakby ktoś chciał sprezentować to bylibyśmy wdzięczni. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...