Jump to content
Dogomania

Wątek zbiorowy tymczasowiczów i zwierzaków, które zostały przez zasiedzenie u tamb.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Titka ma zwyrodnienia w stawach łokciowych. Kuleje. Ma laser, zaraz idziemy. Jak to nie pomoże lekarz mówił o leczeniu osoczem bogatopłytkowym. Koszt 1200 zł. Ma ktoś doświadczenie z tym? Titka ma nie mniej niż 12 lat. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Byłam dzisiaj z Titką na konsultacji u Martina Nowaka. Ma bardzo zniszczone stawy, osocze nic nie pomoże. Były RTG, krew pod kątem tarczycy, dostała leki. Zobaczymy czy będzie trochę lepiej (chodzi o likwidację bólu i stanu zapalnego).

Mieszko ma znowu chore ucho. Czekamy na wynik wymazu.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kolejna kobietka napisał:

Zaglądam. Mam nadzieję, że u zwierzaków trochę lepiej. 

To starość, nie jest lepiej. Titkę mniej boli ale dalej kuleje. Tusia też kuleje. Kajtek ledwo żywy ale chodzi. Mieszko ma leki. Kotka Mija marniutka i chudnie mimo, że je.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, bakusiowa napisał:

Tak się zastanawiam na leczenie którego zwierza poprosić Skarpetę im. Talcott.

 

Na wszystkie już dostawałam. Bazarek jakiś zrobię.

 

Przed chwilą, kolejna kobietka napisał:

A ten suplement gdyby podawać? Może trochę złagodzi dolegliwości? 

Po niedzieli będę miała.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, teresaa118 napisał:

Poszlo pare groszy na potrzeby seniorkow. Wiem ile to kosztuje, ostatnio moja kotka pozbyla sie 7 zebow a przy okazji leczono nerki, bo zepsute zeby je zaatakowaly

Bardzo dziękuję, już doszło i wpisałam w poście rozliczeniowym..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Przed chwilą, teresaa118 napisał:

Co nowego w starm zwierzyncu? Poszlo pare groszy na ich potrzeby. Wiem, to kropla w morzu, ale zawsze cos. Poprostu pamietam o was

Bardzo dziękuję, właśnie zobaczyłam i wpisałam. U zwierzaków bez zmian. Ani lepiej ani gorzej. Ja mam trudny do ogarnięcia moment, ale to nie bardzo odpowiedni temat na forum. Myślę o bazarku, zdjęciach zwierzaków i wszystko mi się wymyka. Zupełny brak czasu i dużo stresów. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...