Jump to content
Dogomania

Wątek zbiorowy tymczasowiczów i zwierzaków, które zostały przez zasiedzenie u tamb.


Recommended Posts

Bardzo mi smutno. Oglądam zdjęcia zwierzaków, które umarły i tęsknię. Chyba mniej straszny jest moment śmierci niż pustka, która zostaje i chyba się powiększa. Powiększa i wciąga. Ich nieobecność jest nie do wytrzymania.

Znalazłam zdjęcie Ozziego z przed lat.

PICT0207.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Titkę bardzo bolał brzuch, miała wielki i wzdęty. Natychmiast do weterynarza, wszystkie badania (RTG, Z krwi, USG) i jeszcze w czasie USG bąki się posypały. Zgazowana była i za to zatrzymanie bąków zapłaciłam 230 zł. Wiem też, który kot posikuje z krwią - Agatka (wczoraj się wydało). Więc jutro weterynarz z Mieszkiem bo ucho w trakcie leczenia i z Agatkę. To istny obłęd i w nieciekawym momencie dla mnie.

Link to comment
Share on other sites

Agatka miała pobieraną krew ale nie mogę sobie poradzić z pobraniem moczu. Mam specjalny żwirek, co jakiś czas zamykam ją w klatce kenelowej z kuwetą a ona nie sika tylko chce się wydostać. Jak zamknę ją w pokoju z kuwetą to ze względu na inny żwirek załatwi się gdzie popadnie ale nie do kuwety. Będę próbować i w klatce i w pokoju oddzielnym, może się uda. Bez badania moczu nie da się chyba postawić diagnozy. Leczenie na chybił trafił nie pomaga.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kolejna kobietka napisał:

Niech się wszystko teraz dobrze goi. Odetchnie Agatka, bez bólu będzie mogła się załatwiać. 

Agatka dostała dzisiaj antybiotyk i lek przeciwbólowy w zastrzykach, jutro też wizyta. Ma apetyt, siusia, kupki jeszcze nie robiła. Ale taka biedna, przycupnięta w kąciku, to była poważna operacja.

 

Przed chwilą, asiuniab napisał:

tamb Titka dostała zapomogę 200 zł ze skarpety staruszkowej, proszę napisz nr konta asikowskiej;

 

Bardzo dziękuję, nie spodziewałam się nawet. To wielka pomoc. Zrobię wreszcie zdjęcia przygotowanych fantów i zrewanżuję się bazarkiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...