Jump to content
Dogomania

Wątek zbiorowy tymczasowiczów i zwierzaków, które zostały przez zasiedzenie u tamb.


Recommended Posts

Dnia 30.06.2019 o 11:02, teresaa118 napisał:

Poszlo pare groszy na twoje zwierzaczki

Dziękuję bardzo.

 

Dnia 1.07.2019 o 00:04, bakusiowa napisał:

Co u Twojej ferajny? U suczki w porządku?

Moje zwierzaki bez zmian. Jeśli pytasz o suczkę, którą mi przerzucili przez ogrodzenie a potem się wyjaśniło i miało być lepiej to znowu ją wyrzucili. Tym razem na ulicę. Na szczęście znalazłam jej nowy, dobry dom.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Dnia 20.09.2019 o 19:11, teresaa118 napisał:

Podrzucilam pare groszy na "piesely"

Bardzo dziękuję, już uzupełniam na 1 stronie. 

U moich zwierzaków bez zmian. W tym momencie zdrowe ale kilka z nich powinno mieć czyszczenie zębów a Reks usunięcie przy tej okazji narośla na nodze. Abi jeszcze nie wysterylizowałam ale nic jej nie jest a bardzo się boję bo jest stara. Trafiła do mnie z ropomaciczem w grudniu, potem było leczenie, odchudzanie. Teraz najzwyczajniej się boję, żeby wesołemu, cieszącemu się życiem psu, ok.13 letniemu, nie zrobić czegoś , co ją zabije. No i z kasą trochę gorszy moment i muszę stopniowo wszystko robić według tego, co najpilniejsze.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kogo we Francji, w rejonie Bordeaux można poprosić o pomoc dla 2 psów, które zostały bez opieki? Ktoś z rodziny chwilowo tam przebywa na winobraniu i natknął się na taką sytuację. Chodzi o to, żeby psy nie trafiły do schroniska, w którym zostaną uśpione tylko o jakąś dobrą fundację itp. Dotychczasowi opiekunowie poszli siedzieć na długo. Psy są młode, jeden w typie dalmatyńczyka.

Link to comment
Share on other sites

Umarł cichutko w drodze do lecznicy wczoraj rano. Nad ranem było pogorszenie, jechałam go uśpić. Dzień wcześniej przestał jeść. Zostało mi 6 psów i 8 kotów. Oby była dłuższa przerwa w umieraniu. Są stare w większości. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Dwa tygodnie temu umarła kotka Mija. Starość i rak. Smutne podsumowanie  roku.

Kochani, bardzo dziękuję za dotychczasową pomoc. Wsparcie psychiczne zawsze będzie potrzebne ale pomoc finansowa już nie. Zostało 6 psów i 7 kotów. Z tą ilością poradzę sobie. W razie potrzeby, przy jakimś kryzysie i ich chorobach poproszę. Nie mam serca do pilnowania rozliczeń. Wiadomo, koszty są duże ale nie mam głowy do wstawiania potwierdzeń. Wypaliłam się. Będę informować o ich stanie zdrowia, ilości bo wiem, że im kibicujecie i cieszycie się, że mają dom. Nowych nie wezmę bo zaszło dużo zmian życiowych i  chciałabym zlikwidować dom jak dojdzie do realnej ilości psów do bloku. Kocham je, chce żeby jak najdłużej żyły ale w tym domu mieszkam wyłącznie przez ilość psów. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Suczka Abi we wtorek będzie mieć operację. Po roku pobytu u mnie powtórzyło się ropomacicze po cieczce. W tym wypadku mimo wieku nie ma wyjścia i po podleczeniu antybiotykiem będzie sterylizowana. Bardzo się o nią boję. Wczoraj miała robione USG, dzisiaj badanie krwi. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...