Jump to content
Dogomania

Porzucony i niechciany- potrzebne stałe deklaracje na utrzymanie.


Recommended Posts

9 minut temu, rozi napisał:

Ale Misiek to jest bardzo dobre imię, dobrze się mówi do psa - Misiu.

Jak nie?!  jak tak:-P ....Witam się u Misia papa.gif

... na razie u mnie cieniutko, ale chociaż dyszkę wyskrobię dla Misiaczka, poproszę o numer konta.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, anica napisał:

Jak nie?!  jak tak:-P ....Witam się u Misia papa.gif

... na razie u mnie cieniutko, ale chociaż dyszkę wyskrobię dla Misiaczka, poproszę o numer konta.

 

40 minut temu, Aldrumka napisał:

też poprosze nr konta

Wysłane :)

Link to comment
Share on other sites

Cegielka zycia 10 zl  od Olena84 

Cegielenka zycia od koja 20 zl 

Przytul...Misiuniu sciskam pozdrawunkam

cudne serca kupily cegielenki na bazareczku ,num konta Rubikowy wyslalam

ksiazeczki ogromnie ciekawe i fajne

 ale nikt nie kupuje

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 7.04.2016o20:07, anica napisał:

Ja też!  :)  moja skromna dyszka poleciała...

Anica,  to nie skromna dyszka, ale AŻ DYSZKA :) , dziękujemy.

58 minut temu, bakusiowa napisał:

Wreszcie napisałam do Skarpety w sprawie Miśka.

Miśko dziękuje :)

22 godzin temu, Nadziejka napisał:

Misiuniu spokojnej nocki kochane psie serce misie_307.gif

Przyłączam się. Spróbuję jutro zadzwonić do Kasi i zapytać  jak Miśko się sprawuje.

Link to comment
Share on other sites

wszystko dobrze u chłopaka.. trochę dziwnie z tymi imionami dla mnie to on nawet bardziej taki Gapcio niż Misio.... bardzo miły psinek, niezwykle łagodny, mimo ze jest nie lada łakomczuchem, jedzonko kocha ponad wszystko (a może często był głodny biedak), muszę pilnować go jak je żeby mu jakiś mały kolega jedzonka nie odebrał, bo on jest taki łagodny że nawet jak mu 6 kilowy mikrus "napyskuje" to oddaje miskę. 

Pieseczek chyba nigdy nie był jakoś specjalnie "układany" - szkolony bo nie zna reguł, wspina się łapkami na stół żeby ściągnąć ludzkie jedzonko, kiepsko chodzi na smyczy, nie reaguje na przywołanie (nad tym popracujemy bo tu mamy jeszcze ten problem jego wielu imion ;) to psinek jest zdezorientowany)

W każdym razie dzięki tej swojej absolutnej łagodności, (bez problemu daje się dotykać, głaskać, czesać, grzebać w uszkach itp) nadaje się nawet do domu z dziećmi - moze nie maleńkimi bo to duży psinek ale już z przedszkolakami spokojnie, zęby ma strasznie starte jak starzec ale ciałko jeszcze sprawne, główka też pracuje bo nawet podołał zdjąć pokrywkę z pojemnika z karmą, a to nie jest takie oczywiste dla każdego pieska bo trzeba noskiem i łapą wieczko do góry pchać, potrafi też otwierać różne drzwi, pojmuje że trzeba próbować albo pchać albo ciągnąć do siebie, też nie każdy starszy psiak daje sobie radę z takim zadaniem.

Jedno co, to trochę natarczywie usiłuje czasem pokrywać kolegów, dobrze że mówicie o kastracji, też myślę że to dobry pomysł, uchroni go przed innymi chorobami, które pojawiają się w dojrzałym wieku (prostata, nowotwory)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kasiu, dziękuję, że się pojawiłaś :) Kamień spadł mi z serca, że nasz Gapcio taki spolegliwy :) bałam się, że to taki początkowy kamuflaż. Kilka dni już minęło i mam nadzieję, że psiak   jakichś super złych cech już nie ujawni.

  Z chodzeniem na smyczy, to masz  rację, ciągał mnie gdzie  popadnie. Ale spokojnie dał sobie założyć obrożę, co mnie zdziwiło - może gdzieś na łańcuchu był? 

 Kasiu,  nadanie imienia zostawiamy Tobie - moje pierwsze wrażenie - ,, taki gapciowaty misiek" . Gapciowaty, bo nasz Gapcio - Gucio, kot, który odszedł w ub. roku podobnie się zachowywał.  Pasuje do niego i Misiek, i Gapcio, i Gucio :)

 Czyli teraz przed nami kastracja.

 Bardzo proszę, jak kto może, przynajmniej kilka stałych deklaracji, to nasze marzenie :)

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, NikaEla napisał:

Danusiu, chętnie dorzucę trochę fantów do twojego bazarku ( za mało ich żebym sama bazar zrobiła) Chcesz?

Jasne :) możesz już wrzucić, zostawiłam sobie jeszcze jeden zapasowy post i myślę, że na tym skończę. Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...