Jump to content
Dogomania

Porzucony i niechciany- potrzebne stałe deklaracje na utrzymanie.


Recommended Posts

Z Gapciem nie jest dobrze :( -  nerki , starość i pewnie lata podłego życia zanim trafił do Kikou  :(   Ma lepsze i gorsze dni.  Kasia codziennie podłącza mu kroplówki, jest płukany, pod kontrolą weterynarza.  Nadal kocha cały świat, a Kaśkę najbardziej :) Trzymamy mocne kciuki.

Link to comment
Share on other sites

W sierpniu byłam u Gapcia w odwiedzinach, ale dopiero teraz udało mi się zdobyć zdj z wizyty.

Z tego co piszesz Marudo, to pogorszyło się Gapciowi :( jak byłam u niego, to fakt było po nim widać choróbsko, schudł trochę i niestety z łapinami już było kiepsko, ale nerki jeszcze funkcjonowały :( 

To taki fajny psiur...chwila głaskania i już był mój, ułożył sięprzy nogach i po chwili miziania już odchodził w objęcia Morfeusza :)

IMG_20180815_160810.jpg.56856f8a14ac7e05aefbeafbc6246f83.jpg

IMG_20180815_160934.jpg.100d0a24c4be3baac529367ae2691bb9.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.09.2018 o 11:57, Marudzia napisał:

Z Gapciem nie jest dobrze :( -  nerki , starość i pewnie lata podłego życia zanim trafił do Kikou  :(   Ma lepsze i gorsze dni.  Kasia codziennie podłącza mu kroplówki, jest płukany, pod kontrolą weterynarza.  Nadal kocha cały świat, a Kaśkę najbardziej :) Trzymamy mocne kciuki.

Trzymam mocno :(  Dzisiaj uzupełnię finanse Gapulcia

Link to comment
Share on other sites

Po prostu nie wiem co napisać...

Może póki co tylko podziękuję Kasi, za wspaniałą opiekę nad Gapulciem, Marudzi i Sonkowi za to, że tak często wyręczały mnie w moich zadaniach, wam wszystkim, którzy wspieraliście Gapcia i kibicowaliście mu.

Nie mogę uwierzyć, że go nie ma :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.10.2018 o 15:56, NikaEla napisał:

Dzisiaj przelałam na konto Ali 100zł z bazarku dla Gapcia

 

proszę o potwierdzenie na bazarku, ze doszły

 

Bardzo dziękuję za chęć pomocy Gapciowi. Już potwierdzam na bazarku, że pieniążki dotarły

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Porządkuję jeszcze finanse Gapcia. Wciąż wpływają stałe od milagros (pisałam do cioci, ale się nie odzywa), więc póki co zapisuję. W X.2018 r. wpłyneła tez jeszcze nie ujęta wcześniej w spisie stała od Alli. W sumie jest 70 zł, które przesłałam do Marudy (Maruda założyła 145 zł na spłatę długu po Gapciu)

Gapciulku, tęsknię za Tobą...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...