Jump to content
Dogomania

Porzucony i niechciany- potrzebne stałe deklaracje na utrzymanie.


Recommended Posts

Melduje, że miałam przyjemność poznać Gapcia osobiście w zeszły weekend. Chłopak (żaden dziadek 10letni, tylko chłopak:)) cudny:) ludzka przylepa, wesoły, radosny, gdyby mi kikou nie powiedziała o łapie to sama bym chyba nie zajarzyła że coś z nią nie tak. Myślę, że chłopak by pewnie jeszcze pobiegał po lesie, za piłką, patykiem.. Chłopak jeszcze do adopcji, może warto go ogłaszać?Byłby pewnie zadowolony jakby miał człowieka tylko dla siebie, ewentualnie do podziału z jakąś fajną miłą suczką - nalezy mu się na stare lata:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, sunia2000 napisał:

Melduje, że miałam przyjemność poznać Gapcia osobiście w zeszły weekend. Chłopak (żaden dziadek 10letni, tylko chłopak:)) cudny:) ludzka przylepa, wesoły, radosny, gdyby mi kikou nie powiedziała o łapie to sama bym chyba nie zajarzyła że coś z nią nie tak. Myślę, że chłopak by pewnie jeszcze pobiegał po lesie, za piłką, patykiem.. Chłopak jeszcze do adopcji, może warto go ogłaszać?Byłby pewnie zadowolony jakby miał człowieka tylko dla siebie, ewentualnie do podziału z jakąś fajną miłą suczką - nalezy mu się na stare lata:)

Chyba  rzeczywiście  pora pomyśleć o ogłoszeniach. Skoro łapa sprawuje się dobrze,  psiak widocznie nie kuleje, to chyba ją tak zostawimy? Przy dokarmianiu, zimą jeszcze na ulicy, wyraźnie  nie chodził ,, równo" - może to była wina wychudzenia, spania na betonie?

   

Link to comment
Share on other sites

A ja dzisiaj byłam u kikou i jej "ekipy" :)  Gapcio przywitał mnie wesołym machaniem ogona, pozostali członkowie gromadki i machali i szczekali  :) Joszi jest cudowna, ale ostrożna w kontakcie. Leżała sobie w jednym z legowisk i od czasu do czasu biegała po gospodarstwie załatwiać jakieś swoje sprawy. 

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, bakusiowa napisał:

U kikou staruszki mają raj.

To prawda. Niesamowite miejsce z niesamowitymi mieszkańcami. A każdy ma swoją historię. Dzisiaj poznałam kilka z nich.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, milagros19853201 napisał:

wczoraj na konto z deklaracji polecialo 88 zl z bazarku gdzuie psiak byl beneficjentem poprosze o potwierdzenie na watku bazarku jak pieniazki dojda :

Na pewno tez przewiduje kolejne bazarki gdzie psiak bedzie beneficjentem

Dzięki ciocia!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...