Jump to content
Dogomania

W jakim sklepie internetowym zamawiacie karmę dla swojego psa?


Psioczka

Recommended Posts

Hejka. Chciałam się was zapytać: W jakim sklepie internetowym zamawiacie jedzenie dla swojego psa? Czy możecie polecić jakiś fajny sklep internetowy gdzie jest duży wybór suchych karm dla psów dobrej jakości i nie drogich? :) Fajnie by było by ten sklep miał też jakieś zaplecze gryzoniowe żebym mogła dla swoich gryzoni kupić żarełko ;)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Psioczka napisał:

Obecnie karmię sunię karmą Fitmin Dog For Life Adult Mini i zależy mi żeby była w jakimś sklepie...

Wiesz, od czasu do czasu dobrze jest zmienić psu karmę - z wielu względów, głównie zdrowotnych. Ja kupuję na kocimietka.pl. Fitmina tam akurat nie ma, ale wybór karm, które cenowo Cię nie zabiją, jest spory.

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, mzobeniak napisał:

Wiesz, od czasu do czasu dobrze jest zmienić psu karmę - z wielu względów, głównie zdrowotnych. Ja kupuję na kocimietka.pl. Fitmina tam akurat nie ma, ale wybór karm, które cenowo Cię nie zabiją, jest spory.

No niestety, moją Lenę dopiero co z trudem przestawiłam ze śmieciowej karmy Chappi którą była karmiona w poprzednim domu :/

Link to comment
Share on other sites

Dla moich psów w propetsklep.pl , karmy z firmy Artemis. Suche to w dużych ilościach, żeby był zapas na dłuższy czas. Karmy z tej firmy są zdrowe i bardzo dobrze wpływają na psy, tylko przejście z innej karmy na karmę Artemis powinno być stopniowe. Jedne z lepszych to Artemis Fresh Mix suche jak i zarówno mokre.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 1 month later...

Ja też robię zakupy w Krakvecie i polecam. Owszem czasem zdarzają się jakieś problemy i dodzwonić się na infolinię graniczy z cudem. Mają duży wybór karm i przysmaków. Dostawcą jest inpost, z którym nigdy nie miałam problemów, Dostawa zawsze na czas. Ceny produktów zawsze obniżają do tych konkurencyjnych. Duży wybór preparatów przeciwpchelnych. 

Często robię też zakupy w zooplusie ale mam zawsze problem z GLS. Tutaj wybór karm jeszcze większy i ciekawszy asortyment dla kotów. Oba sklepy polecam.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...