Jump to content
Dogomania

Tina wita


Anni

Recommended Posts

Hej, witam z moja Tina, 15 m-cy.

Tina jest ze mna od 13 miesiecy i jest "czarnym labradorem". Powaznie, jechalam do schroniska po czarnego labradora z fotki, ale ta mala, wowczas 8 tygodni szkrab Tina, wspiela mi sie przez ramie do serca i przykleila plackiem. Podpisalam papiery i pojechalysmy do domu, Labradora nie widzialam. Tina to moj pierwszy pies. Nigdy nie myslalam, ze mozna az tak pokochac psa, teraz wiem. Przeszlysmy razem potty trening, szkolenia, sterylke, post-puppy przemeczenie i inne ciekawe doswiadczenia. W tej chwili to juz okazala psia dama, 35 kg psa rasy mieszanej o niezmordowanej energii. Test DNA ujawnil mieszanke Amstaff, Rhodesian Ridgeback, Golden Retriever i cala mase hounds.

Poza Tina mieszkaja ze mna rowniez 2 czarne koty ze schroniska, Toto Jr. i Teddy. Taka 4-stworzeniowa rodzinka. Mieszkamy na Florydzie, jestem 6 godzin za Wami. 

Ciesze sie, ze znalazlam to forum i z radoscia bede czytac te kopalnie wiedzy i doswiadczenia. Milego dnia!

Tina pozdrawia :)

 

 

 

 

 

Tina08.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
O 1.04.2016o06:41, Anni napisał:

dvr86r.jpg

Morze mu się przekrzywiło. Temu piesku.

Podstawowa zasada fotograficzna: linia horyzontu powinna być równoległa do górnej krawędzi zdjęcia. Krzywe zdjęcie można łatwo wyprostować w popularnej przeglądarce foto - IrfanView.

 

O 1.04.2016o06:41, Anni napisał:

 Test DNA ujawnil mieszanke Amstaff, Rhodesian Ridgeback, Golden Retriever i cala mase hounds.

Prima aprilis.

 

21 godzin temu, Agnieszka792 napisał:

Piękna psica chciałabym zapytać gdzie i w jakiej cenie można wykonać takie Testy Dna również bardzo mnie ciekawi jakie mieszanki siedzą w moim psiaku

Anni swój wpis zamieściła 1. kwietnia, ale Ty pisząc 12. kwietnia, brak znaków przestankowych u siebie już nie możesz podciągnąć pod prima aprilis.

Link to comment
Share on other sites

Wstydź się, że nie załapałaś. Dialogi z kultowego filmu Stanisława Barei "Miś" są już częścią popkultury (vide internet):

Co jest?!
Nic, panie kierowniku! Oczko mu się odlepiło. Temu misiu.
  • Opis: dialog przy budowie tytułowego misia.

 

Ale i tak gratuluję kobiecej ostrożności. Bo na pewno nie miałaś wątpliwości, że to błąd jak byk i mogłaś przywalić z grubej rury, pomna, że taka okazja w kontaktach językowych (niech będzie) ze mną może się prędko nie powtórzyć, ale jednak użyłaś słówka "chyba". I słusznie, bo ja robię błędy, jak każdy, ale... Jak w tej przedwojennej piosence:

To taki głupi, to ja już nie jestem
Może głupi, ale tak to już nie

 

A oto przykłady reminiscencji "temu misiu" w mediach:

- Co jemu, temu metru? (Tusku nie pytam)  /salon24.pl/

- Stadion Śląski. Dachu brakuje temu misiu  /slask.sport.pl/

- Spójrz w oczy temu misiu, czyli inwigilacja dla wszystkich  /http://www.4evidencemagazine.com/

- Co się stało temu Szycu?  /foch.pl/

28k2cyx.jpg

- Mózg mu wylało, temu misiu  /Instagram/

9fwex4.jpg

- A temu misiu oko wcale nie wylata  /bekon.pl/

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...