Jump to content
Dogomania

Tusia - nasza psinka z Jeleniewa - wszystko idzie ku lepszemu...:) Czekamy na weekend:)


Madie

Recommended Posts

Hihihi, różne rzeczy można o Tusince powiedzieć, ale nie to, że może robić za damę.

Wskakuje na stół i wyjada kotom karmę, śmiga po kanapach jak pershing, a dziś zastałam ją na parapecie wyglądającą przez okno. Dobrze, że kocie siatki są super mocne. :)

 

Link to comment
Share on other sites

Łzy wzruszenia mam zawsze, kiedy widzę zdjęcia Tusi - tej kiedyś biednej zalęknionej wycieńczonej psinki, która teraz ma taki wspaniały dom i otoczona jest miłością człowieka i zwierza :) Bardzo się cieszę, że się a Frankiem tak pokochali, przecież mogło być różnie..

Nie masz z nią kłopotów czystościowych już Agnieszko? Załatwia się na spacerach? Jest grzeczna? 

Pozdrawiam Ciebie i Twoje wspaniałe stado :)

Link to comment
Share on other sites

Czystościowe kłopoty są dalej. Ale nie mogę zrzucać odpowiedzialności tylko na Tuśkę.

Po pierwsze, tak jak zapowiadałam przed adopcją, nie ma mnie długimi godzinami w domu. Po drugie, w całym domu są kocie kuwety, wszyscy (poza Frankiem) załatwiają się w domu, więc Tuśka bierze przykład z większości. ;)

No i jeszcze była cieczka, co też nie pomaga w trzymaniu potrzeb fizjologicznych pod kontrolą.

Jak byliśmy na wyjeździe, cały czas razem, to nie było problemu i Tusia załatwiała się wyłącznie na spacerach.

 

I dalej Tusia zdobywa sobie serca mojej rodziny. Uznali, że bardzo kochają Franka, ale obiektywnie stwierdzają, że jednak panna jest mądrzejsza od swojego kumpla.

Agat, jeśli chcesz wzruszać się częściej fotkami Tusi, to przyślij mi swój numer telefonu na pw, będę Cię częściej zarzucać zdjęciami. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wybaczcie mój brak tutaj. Dużo się działo w życiu prywatnym i naprawdę nie było okazji...

Dziś pożegnałam Pandę. Nie dociera to jeszcze do mnie ale wyglada na to że to koniec. Niezaleznie od włozonych wysilków. Przepraszam takze za brak kontaku, niewchodzenie itp, To było perpetum mobile praca bo kasa, kasa bo wet i inne...Przegrałam. 

 

Wracając do tematu, mam nadzieję, że potwierdziłam wszystko i wszędzie. jeśli nie to łapcie mnie proszę już na bieżąco, bede zagladała...

dostałam od Agnieszki piękne zdjęcia Tusi. 

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, agat21 napisał:

Napiszę do niej

Dziękuję.

18 godzin temu, Madie napisał:

Wybaczcie mój brak tutaj. Dużo się działo w życiu prywatnym i naprawdę nie było okazji...

Dziś pożegnałam Pandę. Nie dociera to jeszcze do mnie ale wyglada na to że to koniec. Niezaleznie od włozonych wysilków. Przepraszam takze za brak kontaku, niewchodzenie itp, To było perpetum mobile praca bo kasa, kasa bo wet i inne...Przegrałam. 

 

Wracając do tematu, mam nadzieję, że potwierdziłam wszystko i wszędzie. jeśli nie to łapcie mnie proszę już na bieżąco, bede zagladała...

dostałam od Agnieszki piękne zdjęcia Tusi. 

Przepraszam, że drążę w tam ciężkim dla Ciebie momencie - czy mój przelew z 9.06 nie doszedł . Jeśli doszedł to proszę o potwierdzenie z podaniem na wątku bazarkowym kwoty aby było przejrzyście.Na bazarku RudyKas tez tak byłoby lepiej, no i tu rozliczenie to może jeszcze coś udałoby się zebrać

 

Już się zdenerwowałam, że może złe konto bo i mojej wpłaty z kwietnia nie ma na pierwszej stronie - ale znalazłam potwierdzenie w poście z 8 kwietnia więc mam nadzieję , ze konto ok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...