Jump to content
Dogomania

" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.


sota36

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sota36']Siper!!!!My okolo 11.00
Ira - bez psow, nie bedziemy zawyzac poziomu![/quote]

No szkoda bo młody wykąpany, wypachniony i wogóle:cool1: ale trudno!!! ;)
Ciocia Jola szykuj się jutro na spotkanie z małą "koniarą" :) Fote z konisiem widziała, nie wymigasz się !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][URL]http://www.briardy.com.pl/galeria/albums/userpics/10002/100_7483.jpg[/URL]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]aaa Gut na podium... piękne :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
:razz::razz:a w tle widzę oponkę :grins: [/B][/COLOR][/FONT]



:loveu::loveu:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobrze że Klotz nie widzi bo już by tam był :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
teraz wiemy kaj są wszystkie oponki :grins:


Jola godej jak było .....:razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']Ponoc fajnie było hihihihi Jolcia z Dareckim I GUTEM byli u mnie w pracy ;-)
Przyszli mnie utulic coby mnie smutno nie było ;-)A dziewczyny dostaly zabawki ;-) Jak nie padne to wkleje fotki ;-) chocby 2 sztuki ;-)[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie padaj :calus: wklejej ;)

jeronie my som u Joli :evil_lol::evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jak bylo? Zimno troche.
Anula ja Cie niestety nie widzialam, a trzeba bylo podejsc, bo ludzie wokol byli mili!
No wiec jechalam,ze tak powiem "w interesach" zalatwionych po mojej mysli. Kupilam tez zabawki, nowa szczotke i kosmetyki dla psow, spotkalam Ire od Waska z Rodzinka, Marcelke od Cookiego ( trzymajmy za niego kcuki - jutro musi byc jego Wielki Dzien,a stawka ostra! Kasia z Marcinem i Frania mi mignela.
Poznalam osobiscie ludzi, u ktorych robie przez net zakupy - dzieki Iza i Iwona:) i ludzi w pielegnacji Gutka - guru - Pani Czempas i Pani Grazynka Michno:)
W Spodku miejscami trzeba bylo omijac "niespodzianki" psie - a juz myslalam, ze kazdy bedzie sporzatal po swym ulubiencu. Bo chyba by wypadalo.
Jutro briardy! Mam swoich ulubiencow i faworytow - trzymam kciuki za Cookiego - bardzo calusny i kochany pies :) Doggera, no i pewnego ..." Kowboja":) , choc tu jest " konflikt" intersow, bo z tego co pamietam startuja w jednej staweczce i oba mi sie podobaja... Ktory wygra...??? Trzeba zawierzyc sedziemy, a sedzia - wysoki poziom!
A tak serio... to wiadomo, Gut wymiata i tak! ...ogonkiem:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']A trzymaj, trzymaj by nasze przewidywania i marzenia sie spelnily!.[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Szczymam....normalnie obiadu dzisiaj nie bedzie tak szczymam:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B]

[quote name='sota36'][B][COLOR=Red]LUDZIE!!! TO NIE GUT WYMIATAC MA!!!! TO WYMIESC MA COOKI!!!!!!! GUT PLASZCZY DOOPKE NA SOFIE![/COLOR][/B][/quote]:roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Comic Sans MS]takiemu to dobrze...[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]ale i tak Gut wymiata ma długaśny ogoneka,[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]a u czarnego ciężko z wymiataniem :diabloti:[/FONT][/CENTER]

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1]a czytać to w pierwszej klasie uczyli :oops:[/SIZE][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...